Vraždy na přelomu století: Detektiv bude v pátek hledat unesené dítě

V dnešní době jsou únosy dětí daleko častější, než tomu bylo dříve. I tak se ale takové můry pro každého rodiče děly. Podívejte se, jak se řeší případ únosu dítěte na počátku dvacátého století. To uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.
Vraždy na přelomu století je úspěšný polský seriál
Vraždy na přelomu století je úspěšný polský seriál

reklama

Helena Pronobisová najde v postýlce místo svého synka vzkaz, ve kterém žádá únosce sto tisíc korun. Otec dítěte Viktor Pronobis je slavným boxerem. Osoba přistavěla k oknu do pokoje žebřík, aby vyšetřovatele zmátla, únosce však vešel dveřmi, které byly otevřené nebo měl únosce od nich klíč. Peníze na výkupné složí dědeček dítěte.

Konstancie je zdrcená z Míšiny smrti a myslí si, že je to její vina. Už se nechce s Janem vídat, protože on znovu oživil minulost. Jan se vrátí zpátky do hotelu. Henryk s Veronikou navrhnou prozkoumat Míšino tělo v laboratoři, ale Janovi se to nelíbí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy na přelomu století (7) - upoutávka

Služebná v domě Pronobisových neumí psát, a navíc v noc únosu byla na křtinách u své sestry. Únosce zatelefonuje a určí schůzku k předání výkupného. Viktor Pronobis položí peníze na místo a druhý den, přestože všude čekali policisté jsou peníze pryč. Vyšetřovatelé si nevšimli skryté chodby, kudy mohl pachatel uniknout...

Sledujte řešení únosu v seriálu Vraždy na přelomu století v pátek ve 20.15 na Primě!

Vraždy na přelomu století

Belle Epoque

Polský kriminální seriál (2017)

Hrají: P. Małaszyński, E. Lubos, A. Próchniaková, O. Lubaszenko a další.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!