Vraždy na přelomu století se podívají na oběť vraždy zakrytou požárem

Co uvidíte v pátečním seriálu Vraždy na přelomu století? Detektiv Jan bude mít plné ruce práce s odhalováním vraždy, která měla být zakamuflovaná. To vše uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15!
Vraždy na přelomu století
Vraždy na přelomu století

reklama

 

Když hasiči hasí požár opuštěného statku, tak najdou tělo mrtvé ženy. Marcelinu někdo zabil, má prasklou lebku a pod nehty stopy pokožky. Žena před několika měsíci porodila dítě, jehož rodný list měla ukrytý pod šaty. Jan v jejím bytě zatkne jejího opilého partnera Valdeka. Sousedka dosvědčí, že se hodně hádali, ale o žádném dítěti nic neví.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy na přelomu století (3) - upoutávka

Jana kontaktuje nový vlastník pistolí, které on a Lucián použili při souboji. Zbraně mají zdeformované hlavně tak, že není možné trefit cíl, jsou důkazem, že Jan nemohl Luciana zastřelit, bratra své nevěsty Konstancie.

Na rodném listu dítěte je znak špitálu, kde žijí sirotci. Sestra poví Janovi a Veronice, že Marcelina byla po dvou dnech po porodu propuštěna domů i s dítětem. Valdek vůbec neví, že měla Marcelina dítě, přestože spolu žili už čtyři měsíce. Ve spáleném domě jsou nalezeny kosti, všechny fragmenty patří kojencům a leží na místě už roky…

Sledujte Vraždy na přelomu století na Primě ve 20.15 každý pátek.

Vraždy na přelomu století můžete vidět i po odvysílání online.

Vraždy na přelomu století (Belle Epoque)

Polský kriminální seriál (2017)

Hrají P. Małaszyński, E. Lubos, A. Próchniaková, O. Lubaszenko a další.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!