Vraždy na přelomu století ukážou případ bohaté oběti

Už v pátek večer uvidíte jeden z dalších dílů povedeného seriálu Vraždy na přelomu století. Tentokrát bude obětí nečekaně důstojník armády.
Vraždy na přelomu století
Vraždy na přelomu století

reklama

Vysoce postavený důstojník armády veličenstva Hartman byl k smrti ubodán ve svém domě a jeho manželka byla podříznuta. Jejich dcery jsou v pořádku, jedna z nich nic neviděla a druhá dcera Faustýna byla praštěna útočníkem do hlavy a nic si nepamatuje. Komisař Jelínek si myslí, že došlo k loupeži, protože zmizely nějaké šperky. Veronika s Janem se vydají do nemocnice za dívkami, starší z nich vrah uhodil do hlavy a když se probrala z bezvědomí, tak byl muž pryč. Oba své rodiče našla mrtvé, a tak popadla svou sestru a utekla z domu.

Večer má Jan schůzku s Konstancií, poví jí, že zbraně v souboji byly tak poškozené, že jejího bratra nemohl zabít. Ona se rozruší a odejde. Na Jana v hotelovém pokoji už čeká prostitutka Mila.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy na přelomu století (4) - upoutávka

Komisař zadrží Antoniho Gawrona s penězi a dlouhým řeznickým nožem. Henryk zjistí, že krev na jeho noži je zvířecí a ukáže se, že oloupil řezníka. V ranách na těle důstojníka byly stopy olejnaté kapaliny. Jan jde znovu do domu Hartmanových, kde najde cvok z vojenských bot a navíc zjistí, že bajonety vojáků jsou vždy naolejované. Jan si vyžádá seznam majorových podřízených. Henryk Skaržinski navštíví Vincenta Mrozowského, nového majitele pistolí ze souboje Jana a Luciana, protože chce udělat balistické zkoušky…

Sledujte Vraždy na přelomu století v pátek ve 20.15 na Primě!

Vraždy na přelomu století (Belle Epoque)

Polský kriminální seriál (2017)

Hrají: P. Małaszyński, E. Lubos, A. Próchniaková, O. Lubaszenko a další.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!