Kdo zabil slavnou country zpěvačku? To je další případ ze seriálu Vraždy v Brokenwoodu

Detektive Mike Shepherd je velkým fanouškem country zpěvačky Holly Collinsové. Ta je ale po koncertě v Brokenwoodu nalezena mrtvá. Kdo, a hlavně proč známou hvězdu zabil? To se dozvíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu.
Vraždy v Brokenwoodu budou tentokrát v rytmu country
Vraždy v Brokenwoodu budou tentokrát v rytmu country
Vraždy v Brokenwoodu

reklama

Do Brokenwoodu přijela countryová hvězda Holly Collinsová se svou kapelou a její vystoupení si nenechá ujít její velký obdivovatel detektiv Mike Shepherd, který vzal na koncert Jareda Morehua. Během koncertu Holly oznámí, že rozpouští kapelu, jelikož hodlá odjet do Nashvillu, a muzikanti jsou tímto oznámením velmi zaskočeni. Ráno je Holly Collinsová nalezena mrtvá, ve vaně motelového pokoje s elektrickou kytarou v ruce.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Brokenwoodu II (4) - upoutávka

 

Na zrcadle je rtěnkou napsaný vzkaz a detektivové se přiklánějí k cizímu zavinění. Jelikož byli členové kapely naštvaní na Holly, že rozpouští kapelu, jsou všichni členové podezřelí.

Detektiové začnou rozplétat osobní vztahy v kapele a detektivu Shepherdovi hodně informací sdělí dvě velké fanynky Holly Collinsové, Celia a Rayleen.

Kdo Holly zabil?

Waylon Srtrings, který byl nyní partnerem Holly, zmizel a s ním zmizela i pětiletá Choosie. Choosie je dcerou Waylona a houslistky Lucy. Detektivové pátrají po Waylonovi s Choosie, ale Waylon je nalezen mrtev v prádelně motelu, s nožem v hrudníku, a nikdo neví kde by mohla být Choosie. Když se konečně Choosie najde, jsou všichni nadšení, ale pořád nemají vraha Holly, ani vraha Waylona...

Kdo je viníkem vraždy? Sledujte další epizodu seriálu Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Více filmů a seriálů oblíbeného žánru KRIMI můžete sledovat online také v archivu iPrima.cz

Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!