Může za smrt golfistky její mladý milenec? To zodpoví Vraždy v Brokenwoodu

Detektiv Mike Shepherd bude spolu s kolegyní Kristin Simsovou řešit na novozélandském venkově další podivnou vraždu. Členka golfového výboru je nalezena mrtvá na golfovém hřišti a evidentně ji zabil chemický postřik na trávníky. Kdo je jejím vrahem? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě kriminálního seriálu Vraždy v Brokenwoodu.
Mike Shepherd ze seriálu Vraždy v Brokenwoodu bude zase řešit vraždu
Mike Shepherd ze seriálu Vraždy v Brokenwoodu bude zase řešit vraždu
Vraždy v Brokenwoodu

reklama

Na golfovém hřišti v Brokenwoodu našli čtyři golfisté, kteří jsou zároveň členy golfového výboru, mrtvou Alison Stoneovou, která je také členkou výboru. Alison podlehla zraněním, které jí způsobil chemický postřik a detektivové začnou získávat informace, nejen o zabité Alison, ale i o všech členech golfového klubu.

Mrtvá golfistka v seriálu Vraždy v Brokenwoodu

První výslechy ukazují na to, že Alison byla velmi neoblíbená, měla mladého milence, Hamishe Grimma, který je správcem v golfovém klubu a pomáhá i na Alisonině farmě. Hamishova matka Janet, Alison nenáviděla, protože dřív dělala správcovou ona a navíc věděla o sexuálním vztahu jejího syna s Alison. 

Podívejte se na upoutávku detektivního seriálu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Brokenwoodu I (3) - upoutávka

Alisonina dcera Nicky, žije s Kylem Harringtonem, jehož otec Roger, je jedním z členů výboru a jedním ze čtyř mužů, kteří Alison našli mrtvou.  Kristin Simsová jede za Nicky, aby jí oznámila smrt matky, a v domě najde ukradené trofeje z klubu. Místní noviny o krádežích v klubu informovaly a nyní je jasné, že zlodějem je Kyle, který při příchodu Kristin utekl oknem. 

Patoložka určila, že Alison byla zabita postřikem obsahujícím paration, který už je zakázaný a detektivové Kristin Simsová s Mikem Shepherdem začnou zjišťovat, kdo všechno s tímto jedem pracoval, nebo jej ještě může vlastnit. Jak postupují detektivové ve vyšetřování, odkrývají různé milenecké vztahy a propletené rodinné vazby...

Kdo je nakonec jejím vrahem? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Seriál Vraždy v Brokenwoodu můžete sledovat také online:

Více pořadů oblíbeného žánru KRIMI si můžete uživat celé léto v archivu na iPrima.cz

Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!