Na Primu se chystá kriminálka z Nového Zélandu. Sledujte Vraždy v Brokenwoodu!

Krimální léto na Primě právě startuje. Vašim čtvrtečním večerů dodá napětí nový krimiseriál z Nového Zélandu Vraždy v Brokenwoodu. Seznamte se s neotřelým detektivem Mikem Shepherdem i krásami novozelándského venkova. První epizodu si užijte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Vraždy v Brokenwoodu
Vraždy v Brokenwoodu

reklama

Detektiv inspektor Mike Shepherd je frajer a svou práci odvádí skvěle. O poznání hůř mu to ale jde v mezilidských vztazích! Jeho vyšetřovací metody jsou poněkud dosti nekonvenční, což se samozřejmě odráží i na tom, jak vychází se svými kolegy.

Vraždy v Brokenwoodu přicházejí na Primu

V úvodní epizodě Vražd v Brokenwoodu je Shepherd vyslán do městečka Brokenwood na novozélandském venkově, aby tu pomohl místní policii s vyšetřením vraždy. Samotný Brokenwood si Shepherd zamiluje, a dokonce se rozhodne změnit svůj celý dosavadní život a v Brokenwoodu zůstat. Horší to nicméně bude mít se svou novou kolegyní, strážnicí Kristin Simsovou.

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Brokenwoodu I (1) - upoutávka

Ta jeho metody vůbec neschvaluje. Kristin je totiž pravý opak Shepherda – tam, kde on hranice bez problémů s vidinou dosažení cíle překročí, tam ona se drží striktně pravidel a předpisů. Může vůbec spolupráce dvou zcela odlišných charakterů fungovat? To můžete vidět už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, kdy vysíláme první epizodu novozélandského seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

Jak se Shepherd a Kristin ze seriálu Vraždy v Brokenwoodu snesou?
Autor: Vraždy v Brokenwoodu Jak se Shepherd a Kristin ze seriálu Vraždy v Brokenwoodu snesou?

Vraždy v Brokenwoodu vás ale nebudou bavit jen chytrým budováním napětí, ale i krásnými záběry z panenské novozélandské přírody. Seriál se sice natáčel severně od zélandské metropole Aucklandu, iluze přírody je ale dokonalá. S Vraždami v Brokenwoodu ale nečekejte nervydrásající drama, dostatek prostoru zbývá i na humor! Přesvědčte se o tom už ve čtvrtek na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!