Obscénní vraždu bude řešit Mike Shepherd ve čtvrtek v seriálu Vraždy v Brokenwoodu

Kde se vzal trenér rugbyového týmu mrtvý a téměř nahý přivázaný na hřišti k brance? To bude muset vyšetřit detektiv Mike Shepherd a jeho kolegové v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu. Dívejte se na ni ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Mike Shepherd bude v seriálu Vraždy v Brokenwoodu opět řešit vraždu
Mike Shepherd bude v seriálu Vraždy v Brokenwoodu opět řešit vraždu
Vraždy v Brokenwoodu

reklama

Brokenwoodský ragbyový tým se v pondělí ráno, ještě za tmy, sejde na trénink a začnou dlouhým během. Když doběhnou zpět na hřiště, uvidí k brance přivázaného, téměř nahého a mrtvého trenéra Arnie Langstona.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Brokenwoodu II (1) - upoutávka

Detektiv Mike Sheperd s kolegyní Kristin Simsovou začnou s ohledáním místa nálezu mrtvého a detektiv Breen se k nim přidá, jenže Breen nemůže na případu pracovat, protože je sám členem ragbyového týmu. Všichni hráči jsou podezřelými, které detektivové postupně vyslechnou. Patoložka určí smrt udušením a z Arnieho krku vytáhne luxusní dámské kalhotky s iniciálami GG.

V Arnieho bytě najdou dámské věci, ale nikdo ze sousedů neví o tom, že by měl Arnie nějaké dámské návštěvy. Během vyšetřování najdou v lese zabitou dívku Denu, která má své kalhotky na sobě, ale čas smrti určí patoložka na stejnou dobu, kdy byl zabit Arnie. Na místě, kde byla nalezena Dena, našli detektivové otisk ragbyové boty, z něhož vytvoří odlitek, a mobil oběti, kde najdou rozmazanou fotku auta, která byla pořízená těsně před smrtí. Detektivové odhalí i ženu, které patří iniciály GG, ale Mike Shepherd je přesvědčen, že je vše jinak, než se zdá, a začne všechny informace skládat znovu...

Odhalí Mike nakonec vraha? Dívejte se na Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!