Vraždy v Brokenwoodu: Mrtvý vinař v kádi s vínem! I taková je novozélandská krimi

Druhá epizoda novozélandského kriminálního seriálu Vraždy v Brokenwoodu se bude točit kolem vína. Nový Zéland je totiž kraj vínu zaslíbený. Ale běda, pokud dojde na rivalitu, to potom může téci nejen víno, ale i krev... Vraždy v Brokenwoodu sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Mikea Shepherda čeká v seriálu Vraždy v Brokenwoodu další případ
Mikea Shepherda čeká v seriálu Vraždy v Brokenwoodu další případ
Vraždy v Brokenwoodu

reklama

V Brokenwodu se koná každoroční hodnocení vín, kdy několik let po sobě vyhrávalo vinařství Amandy Jamesové, ale tentokrát vyhrálo víno z průměrného vinařství, Roba Visnica a Juliana Brighta. Druhý den najde Amandin provozní manažer, Chris Chambers, v kádi s červeným vínem, mrtvého Paula Wintersona, hlavního porotce soutěže.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Brokenwoodu I (2) - upoutávka

Detektivové Mike Shepherd, který si koupil v Brokenwoodu taky malé vinařství, a jeho kolegyně Kristin Simsová, začnou smrt Paula Wintersona vyšetřovat. Detektivové se vyptávají všech vinařů. Neboť každý z nich je podezřelý a nejvíce Amanda Jamesová.

Amanda řekne detektivům, že ještě večer přiměla Paula Wintersona s jeho kolegyní Erin Formbyovou, aby jeli do jejího vinařství a ochutnali soutěžní víno na místě. Paul i Erin se shodnou, že je víno velmi dobré a vysvětlí Amandě, že měla jen smůlu, protože do soutěže dodala špatnou lahev.

Vraždy v Brokenwoodu

Na Primu se chystá kriminálka z Nového Zélandu. Sledujte Vraždy v Brokenwoodu!

Amanda je přesvědčena, že její víno někdo schválně poškodil a detektivové zabaví všechna vína, která byla dodána do soutěže. Podle patoložky zemřel Paul na utonutí ve víně a patoložka odhaduje smrt mezi dvaadvacátou a druhou hodinou ranní.  Z telefonních záznamů detektivové zjistili, že Paul přijal hovor z Amandina vinařství dvě minuty před druhou hodinou, kdy už se musel minimálně topit….

Kdo porotce z vinařské soutěže zavraždil? To bude muset vyřešit Mike Shepherd a Kristin Samsová. Dívejte se na Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!