Zabila snoubenka svého snoubence? To se bude řešit v seriálu Vraždy v Brokenwoodu

Partnerské soužití nebývá vždy růžové. Když tedy detektiv Mike Shepherd začíná řešit vraždu jednoho z mužů, první podezření padá samozřejmě na mužovu snoubenku. Opravdu je ale první řešení vraždy, co se nabízí, to pravé? Dozvíte se to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu.
Mike Shepherd bude ve seriálu Vraždy v Brokenwoodu opět řešit vraždu
Mike Shepherd bude ve seriálu Vraždy v Brokenwoodu opět řešit vraždu
Vraždy v Brokenwoodu

reklama

Tři kamarádi, Stent Baker, Frankie „Frodo“ Oades a Hayden, který se hodlá o víkendu oženit, si vyrazí společně na lov. Ten ale řádně zvrtne. Všichni v jeden moment vystřelí a Hayden padá mrtev k zemi. Vše nasvědčuje sebevraždě, protože Hayden byl zastřelen vlastní puškou. Trochu pochyb vzbudí podezření ohledně toho, že dlouhou puškou je dost těžko proveditelné střelit sám sebe.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Brokenwoodu I (4) - upoutávka

 

Patoložka určí, že Hayden byl zastřelen z padesáti metrů, ale svou vlastní puškou, čímž je jasné, že se jedná o vraždu. Detektiv Kristin Simsová si promluví s Haydenovou snoubenkou Kelly. Při rozhovoru s ní zjistí, že je velmi dobrá střelkyně a navíc kouří stejnou značku cigaret, jejichž nedopalky byly v lese nalezeny.

Simsová s detektivem Mikem Shepherdem jdou zpět za Kelly, neboť se stala hlavní podezřelou a protože chtějí vědět, kde byla v době vraždy. Kelly řekne detektivům, že šla za Rorym Parkesem, jehož sestra zemřela v autě při autonehodě, když jela s Kelly a Haydenem z pláže, Roryho nenašla a nechala mu pozvánku na svatbu u dveří....

Kdo tedy Haydena zastřelil? To bude muset zjistit Mike Shepherd. Dívejte se na seriál Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Seriál Vraždy v Brokenwoodu můžete sledovat také online:

Více pořadů oblíbeného žánru KRIMI si můžete uživat celé léto v archivu na iPrima.cz: 

Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!