Vražedná Mallorca rozkryje téměř dokonalý podvod

Nesourodá ústřední dvojice kriminalistů nového seriálu Vražedná Mallorca vyšetří další zločin. Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primě.
Kriminální seriál Vražedná Mallorca.
Kriminální seriál Vražedná Mallorca.

reklama

Introvertní britská policistka už ví, že se na ostrově Mallorca zdrží trochu déle, než by sama chtěla. Rozkaz nadřízené zněl jasně: Spojit síly s excentrickým německým detektivem. 

Úřadující cyklistická jednička Esteban Domenech se z ničeho nic ztratí při tréninku. Miranda a Max mají pré, protože jejich šéfová odjela mimo Mallorcu a tak se oba pouštějí do pátrání.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vražedná Mallorca (2) - upoutávka

Rozbité kolo a stopy krve na místě činu svědčí o brutálním únosu. Stopy je vedou do prestižních cyklistických klubů, které trénují největší cyklistické hvězdy na Tour de France. Miranda s Maxem proklepávají Domenechovu konkurenci, aby vyloučili, že šlo o nějakou mstu za Estebanův úspěch. Šéf konkurnčního týmu tvrdí, že je Esteban podvodník a průměrný cyklista, kdysi ho trénoval. Jenže všechny testy, které Esteban absolvuje, jsou negativní.

Celý případ rozlouskne až Miranda, která se během závodu nečekaně vloupá do Estebanova přívěsu, aby se přesvědčila, že v něm nenalezne nějaké podpůrné drogy. Na místě jí ale čeká šokující překvapení. 

Další premiérový díl kriminálního seriálu Vražedná Mallorca sledujte v pátek 10. července ve 20.15 na Primě.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!