Desítky tisíc korun za rok můžete ušetřit, pokud teď refinancujete hypotéku!

Doba nízkých úroků je příznivá nejen pro vyřízení nového úvěru na bydlení. Výhodně můžete změnit i hypotéku několik let „starou“.
Hypotéka pomůže vyřešit bydlení...
Hypotéka pomůže vyřešit bydlení...
thinkstock.com

reklama

 

Je to už pár let, co jste si pořídili nový dům nebo byt? Pokud jste ho zafinancovali úvěrem, máte teď velkou šanci ušetřit nemalé peníze. Zvlášť čeká-li vás konec fixace, neměli byste otálet a zjistitěte si, kde vám nabídnou lepší podmínky. Výhodným refinancováním hypotéky můžete získat k dobru téměř třicet tisíc korun za jeden rok.

Alespoň takové mají zkušenosti klienti, kteří svou hypotéku refinancovali prostřednictvím internetu. Statistiky hovoří jasně. Únorová čísla poskytla firma Financial Soloutions and Services, která měsíčně zpracovává on-line žádosti za necelou miliardu korun.

Ušetřete na splátkách hypotéky. Refinancujte! Porovnejte si nabídky všech bank na jednom místě. Tu nejvýhodnější si sjednejte. Zdarma a zcela bezpečně!

Třicet ticíc za rok, sto padesát za pět let

Změnit finanční podmínky úvěru si přál každý třetí klient, který se s žádostí o hypotéku obrátil na on-line portály. Průměrná sazba původních hypoték byla 4,93 %, nová nabídka dosahovala v průměru 2,95 %. Žadatelé tak získali o téměř dvě procenta lepší sazbu (1,98 %).

Statistika - úvěry, srpen 2013 - únor 2014 Foto: Financial Solutions and Services

Statistika úvěry, srpen 2013 únor 2014. Zdroj: Financial Solutions and Services

Tady jsou přesná čísla... Za rok klienti na splátkách aktuálně ušetří 29 363 korun. Pokud svou hypotéku zafixují na pět let, uspoří za tuto dobu neuvěřitelných 146 815 korun. Spočítáme-li hodnotu hypoték všech žadatelů, dostaneme se k úspoře ve výši pěti miliard korun na zaplacených úrocích za rok pouze prostřednictvím těchto portálů.

Bytový dům

REPORTÁŽ: Hypotéka? Na nic nečekejte, úroky opět klesají!

Vyberte si správnou hypotéku

Degresivní splácení aneb Pohrajte si s hypotékou. Můžete ušetřit!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama