Alkohol, metla VyVolených!

Alkohol je metla lidstva – toto tvrzení známe všichni a většina z nás si jej občas připomene na vlastní kůži. Naši VyVolení si však jeho pravdivost připomínají častěji než je zdrávo! Kdo je největší ochlasta Vily?
Prohibice - Obrázek 7
Prohibice - Obrázek 7

reklama

Alkohol má ve Vile své čestné místo – naši VyVolení díky němu zapomínají na odloučení od svých blízkých, v určitém množství rozjíždí zábavu a zároveň odstraňuje zábrany! Už mnohokrát jsme mohli vidět nejrůznější tanečky, striptýzy, hádky i výlevy, k nimiž by za střízliva s největší pravděpodobností nikdy nedošlo! Je jasné, že atmosféra ve Vile je opravdu napjatá a že si naši VyVolení občas dají uvolňovací skleničku, na druhou stranu se mnohdy jedna sklenička zvrtne v několik lahví a to je pak opravdu na co koukat...nebo na co nekoukat!

VyVolení měli proto debatovat o tom, kdo má s alkoholem největší problém:

Nikol má problém mít klapku, ale ve Vile se dostatečně poučila a pije s mírou. Ve Vile podle ní má největší problém s alkoholem ona, nemůže pít, jak by chtěla.

Romana si myslí, že problém s alkoholem nemá. Když je s dětmi nikdy nepije, pije jen, když má chuť a náladu. Ve Vile pila častěji a teď se to snaží omezovat. Při alkoholu dokáže normálně přemýšlet.
 

Regina nepije vůbec, pila do 25-ti. Nechutná jí to. Jelikož potkala v mládí závisláky, alkohol nevyhledává, proto je nerada ve společnosti opilých lidí, vyvolává to v ní strach. O problému s alkoholem ve Vile zatím neví.

Honza vzpomíná včerejší divoký večírek - pilo se, protože to byla rozlučka. Největší problém ve Vile s alkoholem má asi on.

Eva nepije, nechutná jí to. Když se ve Vile slaví, dá si tři loky sektu. Nemyslí si, že by ve Vile někdo měl problém s alkoholem.

Vladko byl ve Vile opilý před osmi lety, od té doby se neopil. Protože pochází z východního Slovenska, kde se hodně pije, má k alkoholu odpor, nesnáší agresivitu, která se na východním Slovensku většinou po alkoholu objeví.

Pavlína se opila, když se loučili s Pepou, občas si dá víno, ale ve Vile jí to moc nechutná. Myslí si, že když se Romana napije a někdo jí naštve, tak je to na celou noc.

Ládík, když se napije, není melancholický, spíše veselý, že by měl problém si nemyslí. Ve Vile není člověk, který by měl problém s alkoholem, jen občas Romana je hlučnější, když se napije.

Lucka měla velké problémy s alkoholem a drogami ve 14-ti,15-ti letech, do toho patřily i otravy alkoholem. Z velkých problémů jí vytáhl pes, od té doby nepije, nehulí, nebere drogy. Sklony má genetické a chutná jí to.

Jafar se diví, že se v partě mladých lidí najde tolik těch, kteří mají k alkoholu negativní přístup, a myslí, že ve Vile nemá s alkoholem problém nikdo. Ožraly nesnáší, odmítá je jakkoliv tolerovat a byl by pro zakázání alkoholu, když je u nás zakázaná tak měkká droga, jako je marihuana.

Náš štáb se rozhodl alespoň na chvíli uchránit zdraví a pověst našich soutěžících a ve Vile zakázat alkohol! Jak se s prohibicí naši soutěžící vyrovnají? Sledujte nás!

 Již dnes mrkněte na Speciál v 18:00, Zprávy z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 22:20 na Prima Love!

Fotogalerie: Alkohol

 

7.Duel Honza a Láďa - Obrázek 2

Napínavý Duel je za námi: Láďa ven, Honza dovnitř!

 

honzavitez

Sedmý Duel má vítěze: Do Vily se vrací Honza

 

VyVolení na vysoké noze - Obrázek 10

Jak chutná život na vysoké noze

 

Jafar si užíval jako malý kluk

Hopsa hejsa… ani Jafar neodolal

 

Nikol a Honza - Obrázek 11

Nikol a Honza: Láskyplné loučení?

reklama

reklama