Boj o postup do Velkého finále již dnes večer. Přijďte fandit na Barrandov!

Rozdávání pomyslných medailí startuje dnes večer. Postoupí do Velkého finále Romana, nebo Vladko? Přijďte jim fandit do studia nebo přímo k Vile VyVolených na pražský Barrandov. A hlasujte pro svého favorita!
Duel Vladko x Romana
Duel Vladko x Romana

reklama

Malé finále reality show VyVolení, které vysílá televize Prima v přímém přenosu dnes ve 20:15, rozhodne o soupeři, jenž se utká s Pavlínou v pátek večer o vysněných pět milionů korun v hotovosti. Získá větší přízeň fanoušků, a tím i vyšší počet jejich hlasů, vypalcovaná Romana, nebo její vyzvaný soupeř Vladko?

Pavlína to má jisté

Usměvavé plavovlásce, která už dlouhé týdny prožívá ve Vile bez své lásky Mirky, jakoby ani nedocházelo, že unikla o vlásek dalšímu velkému boji a účast v pátečním Velkém finále už má jistou. Pavlína je rozhodnuta bojovat do posledního dechu i za Mirku a za obě rodiny, kterým by se nějaká ta koruna k dobru zatraceně hodila. Podobně je na tom i dnešní vyzyvatelka Romana, za níž se rovněž řadí poměrně dlouhá fronta rodinných příslušníků a dalších potřebných. Jen Vladko by se prý po zkušenosti se svým okolím, které nasbíral po vítězství v první řadě show, zachoval trochu jinak. Mnohem víc než tenkrát by nyní myslel na sebe.

Vila volá

Dnes večer se rozhodne o pomyslné bronzové medaili, takže se ve studiu VyVolených rozpoutá lítý boj. Chcete osobně podpořit svého oblíbence? Přijďte mu fandit na pražský Barrandov, do studia VyVolených nebo přímo k Vile. Pokud se chcete dostat do hlediště, je nutné být na místě nejpozději v 19.30 hodin. Kdo dřív přijde…

Jak se k nám dostanete:

od stanice metra B Smíchovské nádraží
- autobusem č. 105 – zastávka Kříženeckého náměstí- tramvají č. 12, 14 a 20 směr sídliště Barrandov – zastávka Chaplinovo náměstí, poté autobusem č. 230 na Kříženeckého náměstíod hlavní vrátnice Ateliérů Barrandov vás dovedou směrovky s logem VyVolených až k ateliéru č. 4 i k Vile.

VV plánek - Studio a Vila
VV plánek - Studio a Vila

 

Hlasujte pro svého favorita!

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu Malé Finále již ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

 

Pro Romanu posílejte
SMS ve tvaru ROMANA na tel. č. 906 02 03

 

Pro Vladka posílejte
SMS ve tvaru VLADKO na tel. č. 906 02 03

 

SMS hlasování

– hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice
– maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola
– cena SMS je 3 Kč včetně DPH

 

Hlasování prostřednictvím Facebooku

– v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou
– webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013
– hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni
– po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

 

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

 

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Malém Finále ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

 

Malé finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile poté? Sledujte Vila živě, na Prima Love ve 21:50!


Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou

Napraví duch Vily utajená trápení?

VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1

VyVolený – takový jsem já!!!

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek


Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!