Dramatická bitva sexy blondýn – 10. Duel vyhrála Eva!

Doposud nejlítější dámský souboj se odehrál v přímém přenosu v pátek večer. Své síly v něm změřily svérázná Regina a zkušená bojovnice Eva, která měla za sebou již dva vítězné Duely. Vavříny vítězství si odnesla i tentokrát. S poměrem 75:25 procentům hlasů poslala nenáviděnou Reginu domů.
10. Duel - vítěz - Obrázek 1
10. Duel - vítěz - Obrázek 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přesně dva týdny ve Vile stačily sarkastické Regině k tomu, aby proti sobě popudila všechny soupeře. Po anulovaném úterním Zúčtování a okamžitém odchodu Zdeny Reginy ze show dostala ve čtvrtek tři palce, a tudíž si vzápětí měla volit soupeře do Duelu. Spadeno měla na Lucku, zřejmě sázela na to, že se jí Jafarovi příznivci pomstí. Zapomněla však na její modrý šátek, který Lucce zaručoval tento týden imunitu. A tak nakonec musela volit narychlo znovu a odnesla to Eva.

 

Fanoušci bojovali do poslední kačky

Obě bojovnice měly mít podporu i v publiku. Regina se jí nakonec nedočkala, protože její kamarádka Viki nedorazila do Prahy včas. Zato Evu podpořil její věrný kamarád Lukáš, který je přesvědčen, že Eva rozhodně do VIly patří a měla by se vrátit z Duelu i potřetí. Fanoušci hlasovali do poslední chvíle na Facebooku i posílaly sms zprávy, skóre bylo do posledního okamžiku velmi těsné. Většina VyVolených chtěla zpátky právě Evu, která dodržela sovo. Prohlásila totiž, že jestli Romana bude chtít zpátky ji, svlékne se ve studiu do spodního prádla. Díky tomu mohly statisíce diváků obdivovat její krajky. Přání jejích soupeřů bylo vyslyšeno a do VIly se vrací Eva. Ve vzduchu ale visí ještě jedno:

Honza slíbil Evě, že jí splní jakékoli přání, když se z Duelu vrátí. A tak Eva vyzvala ve Zpovědnici všechny fanoušky: Co by si měla přát? Pošlete jí své návrhy prostřednictvím Facebooku VyVolených ZDE

 

Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

Že by se Vladko a Regina usmířili? Ani náhodou!

Vladko a Regina – příměří v nedohlednu

Erotické mytí zrcadel

Video: Úklid s troškou erotiky

I z tak prozaického úkolu, jakým je úklid, se může ve Vile zrodit téměř erotické představení. Mrkněte na video:

Mytí oken

Troška svérázného exorcismu ve Vile

Video: Vymítání zlého ducha

Vilu VyVolených ovládl zlý duch. Jak se ho zbavit? Podívejte se na video:

Vymítání zlého ducha

Honza vytáhl proti Vladkovi, žene ho závist

Video: Zaslepila Honzu závist?

Honzu zaslepila závist a vytáhl do boje s Vladkem. Podívejte se na video:

Honza jde proti Vladkovi

Reklama
Reklama