Důležitá Výzva již dnes aneb Komu zvoní hrana?

Před námi je posledních 9 dnů 4. řady reality show VyVolení, ale ještě nás, nebo spíše naše soutěžící, čeká mnoho „práce“. Třeba dnes se bude muset Lucinka rozhodnout, koho si vezme s sebou do pátečního Duelu. Na výběr už moc nemá!
Holky, za chvilku účtujete!
Holky, za chvilku účtujete!

Tento týden se režim soutěže vrací do starých kolejí: v úterý proběhlo klasické Zúčtování, dnes je na řadě Výzva a zítra starý známý Duel. V něm bude o vaše hlasy jistojistě bojovat Lucka – to už je zcela nevyhnutelné. Kdo bude ale ve studiu sedět na křesílku vedle ní? To je prozatím ještě ve hvězdách! Lucka získala v úterý palce od všech svých spolubojovníků, tedy Pavlíny, Romany a Vladka, přičemž ona sama věnovala svůj palec Vladkovi.

Holým faktem zůstává, že Lucka si nemá moc z koho vybírat: uvidíme, zda zvolí Vladka, kterého sice na zúčtovací tabuli označila, ale na druhou stranu s ním poslední dobou žádné větší spory nemá. S Pavlínou má vztah velmi zvláštní – hodně ji naštvalo, když od ní získala v úterý palec, doslova řekla: „Aby Pavlína dala mě, že jsem ,vyčůraná´, a neměla se mnou konflikt, to sorry!“

Romana jí v mnohém vadí, ale na druhou stranu jí během úterního večera a středy neustále mazala med kolem pusy, nejspíš právě ze strachu, aby si ji tahle milovnice zvířat dnes nevybrala.

Romana: „U Duelu s Jafarem jsem si uvědomila, že mi budeš strašně chybět a že jsem udělala chybu. U tabule jsem chtěla říct, že nechci přijít o Lucinku. Vím, že jsme se vzájemně i vyhýbaly. Tys mi jediná dala energii, když ses vrátila z Duelu.“

Uvidíme, zda na sladké řečičky Lucka slyší nebo zda se rozhodne v závěru soutěže nebrat je na vědomí.

Nezapomeňte se dívat: dnes ve Výzvě ve 20:15 na Primě a Vile živě ve 21:50 na Prima love!

 

 

 

 

 

VV Ideální muž

Video: Koláž z VyVolených. Jak by vypadal muž i žena? Hrozně!

 

VyVolení u tabule

Video: ExVyVolení: Kdo byl falešný a kdo šovinista?

reklama