Frajer Mirek zbledl před nůžkami

Pár dní před Volbou přišel Mirek k úrazu při hospodské rvačce, takže nastoupil do Vily s několika stehy na hřbetu pravé ruky. Díky tomu se dostal na první výlet do normálního světa. Velkou radost z něj ale neměl.
Ta paní v bílém v něm ale nebudí moc důvěru...
Ta paní v bílém v něm ale nebudí moc důvěru...

reklama

Výlet do civilizace neznamená pro VyVolené procházku pražskými ulicemi. Spíš je s nimi zacházeno jako s nejstřeženějšími V.I.P. Jako první si to vyzkoušel Mirek, kterému museli lékaři vyndat stehy z pořezané pravé ruky. Sotva ho člen bdělé barrandovské ochranky pustil trezorovými dveřmi, a už neudělal jediný krok sám.

Před odjezdem na ambulanci musel nejprve odevzdat port – venku takovou vychytávku rozhodně potřebovat nebude. A pak už vyrazil na cestu jako vážený papaláš, akorát kromě bodyguardů ho doprovázel štáb. Dokonce ani v čekárně si dlouho nepobyl.

Strach zapracoval

Jakmile lékařka sáhla po pinzetě a nůžkách, Mirkovi se orosilo čelo a navzdory svému opálení poněkud pobledl. Vyndat pár stehů – jaké utrpení! Co když ho ta dáma v bílém stříhne? No – nakonec nestříhla! Orosené čelo však Mirkovi vydrželo ještě po celou zpáteční cestu. Nakonec byl rád, když znovu dostal port a těžké dveře Vily za ním konečně zase zaklaply.

reklama

reklama