HELE GOODBYE PEPO! A deset kliků!

Od tohoto pátku je ve Vile zase o jednoho soutěžícího méně. Eva, vypalcovaná v úterním Zúčtování, si vybrala za soupeře Pepu a zvítězila! Ten tak odešel domů. Jaká byla jeho cesta soutěží?
Pepa 1 - Obrázek 7
Pepa 1 - Obrázek 7

reklama

Pepa a jeho příchod do Vily

Pepa se do Vily nedostal jako většina ostatních, tedy díky hlasům diváků v přímé Volbě, ale kvůli Žolíku, kterého obdržel od moderátorky Terezy Pergnerové. Ve svém medailonku se prezentoval jako velký milovník a svůdce žen i jako velký pohodář a vtipálek. Předvedl ve Vile všechny své stránky?

 

 

Pepa jako svůdník

Pepa 2 - Obrázek 5
Pepa 2 - Obrázek 5

Zpočátku byl Pepa trochu zaražený a nevěděl, jak se životu ve Vile přizpůsobit. Většina ho přijala velmi vlídně a okamžitě mu padla do oka Nikol – s ní si povídal, tančil, dováděl v bazénu i plnil úkoly. Všichni jsme s napětím očekávali, jak se jejich vztah vyvine a zda naše hezoučká brunetka velkému Casanovovi podlehne! Nakonec se nic takového nestalo a to i přesto, že se od ní Pepa posledních pár dní nehnul téměř na krok! Nikol byla i tou, kdo jeho odchod v pátek oplakal, a jeho neustálá a, zcela jistě velmi lichotivá, pozornost jí bude určitě chybět!

Pepa a jeho nepřátelé

 Ve Vile strávil Pepa celkem 18 dní a za tu dobu si stačil udělat přátele i nepřátele! jedním z úhlavních soků či spíše sokyň byla právě Eva, do níž se po jednom z divokých večírků opřel! Prý nechápe, jak může holka s takovými dluhy chodit na manikúru a jezdit na dovolené. Přiznal, že jí nevěří ani slovo! Evu samozřejmě jeho odsouzení vytočilo a od té doby byl vztah mezi nimi více než chladný. Nechyběly nadávky a urážky a hlasitost během jejich hádek šla občas do méně snesitelných decibelů.

Kromě Evy mu ve Vile evidentně vadila i Romana, kterou několikrát označil za blázna a „psycho ženu“! Naopak přátelství navázal s Thomasem, Láďou, s nímž si střihnul i pár sexy laškovných tanečků, Pavlínou, s níž trávil čas během nočních party, nebo třeba s posledním příchozím, Honzou, kterého však zároveň bral jako nebezpečnou konkurenci při nadbíhání Nikol!

Pepa – na jednu stranu sympaťák, s nímž by spousta z nás šla klidně na pivo, na druhou kluk, který se ve Vile přece jen držel trochu zpátky.

Takže Pepo: Hele díky a měj se! :-) 

nikol-smutna

Nikol obrečela Pepu a Honza se tvrdě pustil proti Vladkovi!

No comment...

Erotika ve Vile: Všechno je jinak? Vladko olizoval Nikol bříško a Pepa zíral na Ládíka (VIDEO)

Pepa - Obrázek 5

Pepa je největší buran! Alespoň podle VyVolených!

Pepův dosavadní pobyt ve VIle je zkrátka jakási idylka pro starší pány

Pepa ve Vile: Jak mu svědčí izolace

S Láďovou povahou si psycholog Pepa vůbec nevěděl rady

Video: Jak psycholog Pepa rozebral Láďu

Pepa

Sbalí koketář Pepa ve Vile Nikol, nebo Evu?

Pepa ve Vile - Obrázek 7

Ve Vile je nový chlap: Pepa! Radujme se!

Je to docela sympaťák!

Pepa jde do Vily!

reklama

reklama