Honza intrikuje, Eva je hotová z Reginy!

Honza při svém příchodu do Vily sliboval pořádnou party. Jeho silná slova se však nestala skutečností a on je ve Vile nemastný, neslaný…taková mužská verze Zdeničky! Jeho neschopnost vyjádřit názor a neustálé nasazování na Vladka jej odsunulo mezi soutěžícími na vedlejší kolej!
Eva a Honza - Obrázek 2
Eva a Honza - Obrázek 2

reklama

S Evou totiž začali nebezpečně intrikovat! Eva Honzovi radila, aby zůstal ve stejné pozici, kdy nikomu nic neudělal, aby na něj nikdo nemohl říct něco špatného! Honza by si vzal do Duelu Reginu, s tou by prý měl jistotu, že se vrátí! Eva by si prý vzala Romanu, ale podle ní by jí tam diváci potřetí už nevrátili! Honza prý potřebuje 4 palce, aby si mohl svého soupeře vybírat, ne aby byl vybrán, a prosí ostatní o palce!

Eva byla od začátku největší kamarádkou Vladka, teď jí ale do Vily přišla konkurence – Regina, a na ní Eva žárlí. Tím více se upnula na Honzu! Paradoxem je, že Eva Reginu během první řady obdivovala! Zatímco Regina si stále udržuje na rtech úsměv, mluví spisovně a pomalu a je nad věcí, Eva je jejím protipólem! Regina ji hned na začátku svého pobytu ve Vile osočila z hrozné mluvy a Eva jí to rozhodně nezapomněla! Občas si spolu sice povídají, ale je jen otázkou času, kdy si vjedou do vlasů!

Uvidíme, jak to všechno bude! Nezapomeňte nás sledovat v Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima Love!

Fotogalerie: Honza, Eva, Regina

 

Odvaha - Obrázek 5

Anonymní výtky: Eva ječí a Vladko si vše moc bere!

 

Kdo je to a co dělá?

Sváteční kvíz z Vily: Kdo je to? A co dělá?

 

VV Vladko

Video: Vladkův záchvat...smíchu!

 

Zdena Regina a maminky ve Vile - Obrázek 4

Video: Regina chce pryč! Už zase!

 

Honza zpět ve Vile - Obrázek 6

Honza zpět ve Vile: Je s papírovým větší sranda?

 

reklama

reklama