Honza má sebevědomí až do nebe: Porazím šampióna!

S blížícím se Velký finále začala atmosféra ve Vile náhle houstnout. Nejagresivněji se po úterním Zúčtování a Výzvě chová vyzvaný Honza. Na soupeře Vladka kydá špínu horem dolem a chová se suverénně. Věří, že šampióna českých VyVolených porazí.
Zuctovani a výzva - Honza po Výzvě
Zuctovani a výzva - Honza po Výzvě

reklama

Stejně jako byl po celé týdny téměř neviditelný, najednou se Honza snaží zaujmout co nejvýraznější postavení ve Vile. Konečně i jemu došlo, že se cíl, korunovaný pěti miliony korun v hotovosti, kvapem blíží. Cesta, kterou si zvolil, zřejmě na určitý druh lidí zabírá, ale je příliš prvoplánová – brnká na strunu závisti. Vladko už přece jednou vyhrál, má všechno, po čem toužil, tak proč by měl získat ještě další prvenství!

Thomasova teorie

Že by vymyslel vlastní neotřelou taktiku, to zřejmě od Honzy nemůžeme očekávat. Cestičku si ale našel – oprášil Thomasovu teorii. Ohání se Vladkolandem a stále dokola Vladka obviňuje, že s ostatními lidmi manipuluje. Písnička je to už hodně ohraná, takže její neustálé opakování Vladka unavuje. Není proto divu, že při výzvě prohlásil: „Takhle jsem to nechtěl. Ale protože jsem neustále dokola napadán, musím se bránit.“


Radostná událost?

Zjištění, že se s Vladkem opravdu utká, Honzovi nepochopitelně přičarovalo na tvář jeho thymolinový úsměv. „To jsem čekal. Už konečně porazím skutečného šampióna,“ prohlásil. „Furt to pomlouvání a vzpomínání, co bylo. Furt. Fanatik. Ani jednou jsem do něj nešel,“ posteskl si Vladko po přímém přenosu Lucce. Do Vladka se pustila i Romana: „Musíme jim na Slovensku pomoct, ať si Vlado postaví ten barák,“ přisadila si a Honza dodal: „Von je takovej lempl, že by to nesved.“ Tak to už opravdu přehnal. On by to svedl? Zatím předvedl jenom svlékání trenek. Svou polívčičku si přihřála i Eva, která je jakoby ji posedl běs. Že by jí pár Honzíčkových polibků a pohlazení totálně zatemnilo mozek?

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Další Zúčtování a Výzva už zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

11. Výzva - Obrázek 1

Speciální Výzva: Vladko si vybral Honzu!
Roman se snaží bývalé manželce vysvětlit, že ji stále miluje

Jafar z VyVolených jako hvězda Křižovatek života!


Honza splnil úkol. Mrkněte na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Honza splnil úkol

reklama

reklama