Invaze ve Vile – dorazili exVyVolení!

Jakoby to Romana tušila. „V sobotu vždycky chodily návštěvy!" posteskla si na samotu. Hosté dorazili i tentokrát, byla jich celá armáda a zastihli soutěžící úplně nepřipravené. Do Vily se vrátili téměř všichni exVyVolení!
EX VyVolení ve Vile primary
EX VyVolení ve Vile primary

reklama

Den se pomalu skláněl k večeru, a i když v sobotu chodívaly do Vily návštěvy, tentokrát se nic nedělo. Poslední tři sirotci byli unavení. Vladko dostal hlad, ale nechtělo se mu ani vstát a pro jídlo si dojít. „Ty jsi jako důchodce!“ komentovala jeho lenoru Pavlína. Nakonec se jí vyčerpaného stařečka zželelo a večeři mu donesla. To je hrozný, jak jsme teď tady sami. Dokážeš si představit, že bys tady byla sama tejden?“ meldoval dál. Pavlína by to prý nedala ani jeden den! Vladko strašně moc chtěl do vířivky a pořád poňoukal Romanu, aby se zašla zeptat do Zpovědnice, co se vlastně bude dít. „Musíme mluvit nahlas, aby to vypadalo, že nás tady je aspoň deset. Hlavně nesmíme jít spát. Musíme furt chodit, aby to vypadalo, že se něco děje,“ vymýšlel alespoň nějakou činnost. Kdyby tušil…

Malá koupel před velkou sprchou

Zatímco tři finalisté se převalovali ve svém osamění jako leniví tuleni, ve štábu finišovaly horečné přípravy největší návštěvy ve Vile. A všichni byli napnutí jako kšandy: Budou se finalisté s exVyVolenými vítat, nebo si vyrazí zuby? Zatímco ti bývalí dostávali v produkci porty, aby divákům neuniklo ani zašpitnutí, Vladko neodolal a vklouzl do vířivky. Romaně se do vody nechtělo, ale Pavlína k němu vklouzla. Skoro nahá! Malá koupel přijde vždycky vhod. Kdyby tak věděli, že je večer čeká velká – už zase se budou ráchat v emocích, někdo možná dostane i pořádnou sprchu. ExVyVolení sledovali jejich hrátky na obrazovkách v zázemí show.

Šup tam s nimi!

A je to tady – jako první prošel trezorovými dveřmi čerstvě ostříhaný Láďa. „Co nám neseš?“ vrhl se k němu trojlístek. Přišel prý na mega party, VyVolení ale o žádné nevěděli. „To je blbej nápad. My jsme zrovna v bazénu. Láďo, máš plavky?“ uvítal ho Vladko. Pavlína se radši honem běžela upravit, z toho prý by mohlo vylézt něco většího. Měla pravdu, během chvilky dorazil Martin. „Ale bordel tady máte pěknej,“ zhodnotil stav svého bývalého dočasného domova. Následoval Mirek, kterému Romana skočila kolem krku s rozběhem. Ani jí nevadilo, že má na sobě jenom plavky a župan. A pak už se hrnuli dovnitř jeden za druhým.

Šípková Růženka si hned ustlala

Dorazila Eva, Honza přinesl v náruči Nikol, přišel Jafar i Zdeňka společně s Luckou. „Já jsem se přišla vyspat!“ oznámila už ve dveřích okatá zrzka. Miláček žen a Vladkův oblíbenec Thomas se pro zvláštní příležitost dokonce nasoukal do saka. Zatímco ho vítali, Lucka si už dělala pohodlí na gauči a Romana se konečně oblékla. Nakonec ale usnula jak první Zdenča. Následovali další exVyVolení kromě Reginy, která odjela na rodnou Moravu, a El Nina, jenž nemohl odvolat plánovaný koncert. A Pavlína dál vyhlížela – konečně dorazila i její Mirka!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, dnes na Primě ve 23:20!

Z fotek VyVolených vzniklo na terase improvizované tablo

Poslední soud: Na exVyVolených nenechali nit suchou


Melouny - Obrázek 3

Melouny ve Vile. Co s nimi?

Pavlína emoce primary

Video: Přijímačky na DAMU

Pája ukazovala emoce

Lucka první den a svobodě

Lucka: První den opravdové celebrity

Palcování - logo

Jedeme do finále. Co VyVolené čeká?


reklama

reklama