Jafar hvězdou Křižovatek života

Někteří VyVolení tvrdí, že se ho báli, a Jafar zřejmě opravdu dokáže u okolí vzbudit strach. Naplno to předvede už ve čtvrtek večer, kdy ho budeme moci sledovat v jedné z hlavních rolí dalšího příběhu seriálu ze života obyčejných lidí. Nenechte si zítra ujít Křižovatky života na Primě ve 21:35!
Romanovi nevadí, dojít si přímo k Sylvě domů
Romanovi nevadí, dojít si přímo k Sylvě domů

reklama

Už ve Vile prozradil golem Jafar, vlastním jménem Jan Pavel Filipenský, že se mimo jiné živí i jako moderátor a herec. A hned dva týdny poté, co opustil Vilu VyVolených, ho budeme moci vidět znovu na Primě. Tentokrát ztvární hlavního hrdinu jednoho z příběhů série Křižovatky života, které přivádějí na obrazovku reálné příběhy obyčejných lidí. Pro tuto roli je určitě ten pravý, protože kromě strach nahánějící image se snadno dokáže pořádně rozpálit doběla.

Vše o Křižovatkách života najdete ZDE

Manželství kvůli penězům

Manželství Sylvie Bláhové nebylo žádný med. Po svatbě se manžel Roman vybarvil jako násilník, žárlivec a vládychtivý maniak. Zůstávala s ním hlavně z finančních důvodů, ale i kvůli dvěma dcerám. Když šel Roman po několika finančních pokutách a jednom podmíněném trestu nakonec po hospodské rvačce kvůli zabití do vězení, znamenalo to pro ni štěstí. Dosáhla rozvodu a dcery jí byly svěřeny do výhradní péče.

Násilník a maniak

Roman byl předčasně propuštěn z vězení a teď opět dělá Sylvii ze života peklo. Pozoruje ji a pronásleduje. Sylvie žije v neustálém strachu, že by mohl jí, dětem a jejímu druhovi Štěpánovi něco udělat. Policisté mají svázané ruce, potřebují důkazy, že ji Roman skutečně obtěžuje. Ale Roman je mazaný a nedopouští se ničeho, za co by mohl být obviněn, pouze stupňuje psychický teror. Nakonec se ale přece jenom dopustí několika rozhodujících chyb.

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Další Zúčtování a Výzva už zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Jafar, jak ho neznáte

Občan Jan Filipenský alias Jafar: Chci z Vily vytěžit co nejvíc

Jafarova škola plivání - Obrázek 2

Jafar: Pěkné ženské plácat po zadku nepřestanu

Jafar se loučí s VV

Jafar: po Duelu s nikým nechci mluvit!


Zuctovani a výzva - Honza po Výzvě

Honza má sebevědomí až do nebe: Porazím šampióna!


11. Výzva - Obrázek 1

Speciální Výzva: Vladko si vybral Honzu!

Honza splnil úkol. Koukněte na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Honza splnil úkol

reklama

reklama