Jafar na koni: Je z něj silný soupeř!

Ačkoliv je Jafar ve Vile nováčkem, zdá se, že už vylezl ze své ulity a rozhodl se hrát naplno! A to se ještě nedávno těšil domů!
Jafar ve Vile zůstal
Jafar ve Vile zůstal

reklama

Jafar své vypalcování označil za nefér a netajil se tím, že svého soupeře už má rozmyšleného. Nakonec zvolil Nikol a z napínavého Duelu se vrátil jako vítěz, což ostatním soutěžícím vzalo slova z úst! Ještě předtím se však netajil tím, že se domů těší a že by mu jeho vypadnutí ani trošku nevadilo. Možná i proto bylo překvapivé, že porazil Nikol, která se ve Vile snažila udržet zuby nehty! Jafar po svém pátečním vítězství vtrhl do Vily jako velká voda a vypadá to, že mu konečně vlilo novou energii do žil! Na druhou stranu je nyní rád, že ve Vile zůstal a najednou se cítí jako silný soupeř. Nejspíš ho tak vidí i ostatní a začínají přemýšlet, kde by mohl mít tenhle obr slabé místo!

Pravdou je, že my jsme už jeho „místo“ viděli a diváci, kteří VyVolené sledují on-line na našich webových stránkách, měli tu možnost také. Jafar se totiž sprchoval naostro!

Jafar se ve Vile ke všem chová přátelsky, k dívkám se pak snaží chovat jako gentleman, někdy však jeho živočišná stránka přeci jen převáží: třeba ve chvíli, když nabízí Regině, o níž se vyjádřil, že je....pomilováníhodná...., že jí umeje zádíčka, nebo když Evě zkoumá zadeček plný modřin! Jafare, abys to s tou starostlivostí nepřehnal!

 Nezapomeňte nás sledovat v Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima love!

Fotogalerie: Jafar

 

Eva a Honza - Obrázek 2

Honza intrikuje, Eva je hotová z Reginy!

 

VV Vladko

Video: Vladkův záchvat...smíchu!

 

Zdena Regina a maminky ve Vile - Obrázek 4

Video: Regina chce pryč! Už zase!

 

 

 

Agáta ve Vile - Obrázek 8

Hříšnice Agáta ve Vile - Zachránila závisláky, donesla drogy

reklama

reklama