Karla přihlásila do VyVolených přítelkyně

Zatímco na fotce působí jako drsňák, ve skutečnosti je plachý a velký trémista. Vstoupit do studia VyVolených tudíž pro něj znamená překonat sám sebe. Rozhodně ale nemíní nic vzdávat předem.
Karel je velmi plachý. Dokáže ve studiu překonat trému?
Karel je velmi plachý. Dokáže ve studiu překonat trému?

reklama

Je to pravda, že tě do VyVolených přihlásila přítelkyně?
Ona takové pořady sleduje. Jeli jsme v autě, v rádiu byla reklama na VyVolené a ona říká: Hele, půjdeš tam, ty se na to hodíš. Přijeli jsme domů, zapnula internet a už to hledala. Já se bránil, ale ona do mě pořád hučela, až jsem poslal přihlášku. Když mi přišla pozvánka na casting, řekl jsem si, že se aspoň podívám, jak to vlastně funguje. Jeden casting že mi neublíží. Když jsem prošel druhým, přišlo mi už škoda to vzdát. A teď jsem tady zavřený.

Takže partnerka s tím nemá problém?
Už jí to taky dochází a říká mi: Nedej bože, že si tam s někým něco… Ale vím, že mám ji, a taky se k ní chci vrátit. Je hodně žárlivá, takže se trochu bojím, aby to ustála. Já se s tím poperu, ale o ni se bojím.

Jak jste se seznámili?
Na chatu. Já jsem ji tam ukecal. V povídání se ženskou jsem lepší v psaní než osobně. V tom jsem slabší.

Přijede ti fandit do studia?
Přijede se sestrou a bratrem.

Jsi zvyklý být sám?
Jsem, protože pracuju sám. Celé dny se pohybuji sám a žiju jenom pro své pátky, kdy mám floorbal.

Co na to děti? Vidím, že máš náramky s jejich jmény na ruce.
Šimonovi je dvanáct a Míše deset. Stýkáme se normálně, s manželkou jsme se rozešli velmi rozumně a zůstali jsme přátelé. Přítelkyně mi říká: Tak se k ní vrať, když si tak rozumíte. Ale to je něco jiného. Prostě nám to spolu nejde.

A co znamená ta mince, kterou máš na krku?
Nosím ji už šestým rokem a druhou půlku nosí moje přítelkyně. Kdysi jsem nosil jinou minci, ta byla s Karlem IV. Na prvním rande jsme byli v Praze, na Staromáku byli kováři, tak jsme si ji nechali rozpůlit a od té doby ji nosíme.

V tobě bude kus romantika…
Já jsem romantik, ale nedokážu to s každou ženskou. Svou přítelkyni miluju, zbožňuju a dýchám pro ni. Je o sedm let starší a jsme spolu šestým rokem. Pro mě jsou na světě jenom tři lidi – moje děti a přítelkyně.

Jak řešíš konfliktní situace?
Nejsem agresor, ale taky si nenechám nic líbit. Snažím se leccos skousnout a rozdýchat. Když už je to ale moc, tak vybuchnu. Ani opici nemám agresivní, spíš jsem ještě větší cíťa.

Jsi trémista?
Velký. Obrovský. Za tu dobu, co trvají VyVolení, jsem zhubl o čtyři kila. Ale teď jsem kupodivu klidný. Přijde to zase zítra, v přímém přenosu. Pro mě to bude hodně složité.

Jestli těch pět milionů vyhraješ, jak s nimi naložíš?
Pomohl bych jednomu člověku, který to potřebuje. Pak mi odmalička ujíždí jedno oko, tak jestli by se to dalo spravit. A určitě bych chtěl pěkné bydlení. Když jsem se rozváděl, tak jsem manželce a dětem všechno nechal, takže teď žiju tak trochu kočovně, ve služebním bytě.

Nevěra je lákavá

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

reklama

reklama