Láďa opustil Vilu, favorit skončil

Když jsme s kolegy úplně na začátku probírali, jak by se Vyvolení mohli vyvíjet, získali jsme i tip lidí, kteří prošli všemi castingy. Favorit byl podle nich jednoznačný. Jestli si prý chceme vsadit, pak na Láďu.
Láda  - Obrázek 9
Láda - Obrázek 9

reklama

Plachý mladík prý má tolik tajemství, že je Vyvolení a hlavně diváci budou chtít rozkrývat až do konce. A 5 melounů bude jeho. Láďa prošel velkou změnou, hlavně sám pro sebe. Posílil si sebevědomí a dostal chuť "víc žít", jak sám po skončení Duelu řekl Terezce ve studiu. Výsledek Duelu byl celkem těsný 48% pro Láďu není vůbec špatný výsledek, ale zklamání v jeho očích bylo jednoznačné. Láďa byl ve Vile 57 dní, prožili jsme s ním hezké chvilky i ty chvíle, kdy se vám chce brečet i smát dohromady. Láďovi se podařilo zjistit, že může komunikovat s lidmi a nemusí se jich bát a to je jeho výhra! Výhrál sílu do dalších dní ve své vlastní reality show zvané "život". Tak a i tohle může přinést účast ve VyVolených, ale boj o pět milionů jede dál! 

 

Jak to vlastně všechno bylo? Plašan se změnil v pařmena

Jenže hlavní tajemství na sebe dosud utajený gay vyžvanil hned na začátku, a pak radši nasadil poker face. A místo dobrodružného příběhu nabídl mimoň Vily po pár dnech jen nudu. Kdysi plachý hoch se navíc po večerech měnil v divokého pařmena, který neváhal ukazovat lemura na počkání a pil první ligu. A když v takovém stavu zatoužil po vřelých polibcích od kohokoliv, dala mu kopačky i kamarádka Lucka. Z Ládíka se postupně stal Láďa. Včera pohádku o tajemném mimoňovi definitivně ukončil Honza.

 

honzavitez

Sedmý Duel má vítěze: Do Vily se vrací Honza

Napoprvé Lucie líbala Láďu a nebylo to nic moc

Láďa už konečně není nepolíbený!

Don Láďa - Obrázek 5

Video: Don Láďa: mafiánský synek

Lucka byla Láďovi za podporu vděčná

Video: Láďa a Lucka: Přátelství ve Vile!

Je Ládík opravdu jenom na kluky?

Po pár pivech se Láďa rozjel. Sledujte v neděli Noční show!

Copak asi dělá pod peřinou?

Je Láďa opravdu panic?

 
Zatímco ostatní měli plné hlavy starostí, Láďa - jako vždy v pozadí - zářil jako vánoční stromeček

Největší radost ze šesté Výzvy měl Láďa

reklama

reklama