Markéta z pořadu Božské dorty od Markéty upekla Zdeňce krásný dort. Oslavenkyně ani nevylezla z pelechu!

Dort od Markéty  - Obrázek 5
Dort od Markéty - Obrázek 5

reklama

Hvězda primáckého pořadu Božské dorty od Markéty vyrobila v pondělí jeden ze svých výtvorů Zdenče jejím dnešním 25. narozeninám a sama jí ho přivezla do Vily. Ta se ale ani neobtěžovala vylézt z postele, natož poděkovat. O slušnosti zřejmě v životě neslyšela!

Téměř sedmikilový dort připravila pro dnešní oslavenkyni z Vily VyVolených Markéta z populárního kulinářského pořadu Božské TV Prima dorty od Markéty. Spodní patro čokoládové, se smetanovo-karamelovým krémem, vrchní z mramorového těsta, s ořechovým krémem. Na vrcholku, přizdobeném logem VyVolených a červenou marcipánovou mašlí, sedí malá marcipánová Zdenča v černé, růžově lemované toaletě. Následovalo však, co nikdo nečekal.

Zdenča se neumí chovat!

Uražená oslavenkyně ani nevystrčila nos z ložnice. Dotklo se jí totiž, že jí štáb poslal v nákupu upíří zuby jako náhradu za ten, který se jí uštípl. Zalezla do kanafasu, ronila slzy a nechala se chovat a pusinkovat Thomasem. Že by mohla aspoň poděkovat, to ji ani nenapadlo. Zřejmě se v jejím případě minula jakákoli výchova ke slušnosti účinkem. „Kdybych měla řešit všechno, co se kolem mě děje, za chvíli bych se zhroutila,“ komentovala Markéta s nadhledem její chování.

Ostatní si užívali

Kromě tohoto cukrářského skvostu přivezla Markéta VyVoleným i cukrářskou potahovací hmotu a pravý marcipán, aby si mohli vyzkoušet, jak se s těmito materiály pracuje. „Začátečníci by mohli napoprvé zvládnout vymodelovat z potahovací hmoty například jednoduchou růžičku,“důvěřovala jejich výtvarnému nadání. VyVolení pak Zdenče k narozeninám vlastnoručně vymodelovali figurky. Předávání daru však nevyšlo – Zdenča ho ignorovala a Markétě ani nepoděkovala. Lucku její chování tak naštvalo, že svůj výtvor snědla. A co s plánovanou oslavou? Když o ni Zdenča nestojí, slavit budou dnes večer Nikol a Eva!

TIP Prima-Style: Sledujte VyVolené zdarma prostřednictvím čtyř kamer a on-line přenosu ZDE.

Zprávy z Vily dnes na Primě v 19.40!

Dnes na Primě Zúčtování ve 20.15.

Více o  dění ve vile:

 

Thomas se Zdenkou pod jednou peřinou

Sexíček live: nadržený Thomas se ve vile neudržel

Emil jako Borat

Vzpomínky na největšího úchyla ve vile: Emil jako Borat

Tanečník Thomas dal pořádnou lekci tanečníku Vladkovi

Vladko se stále má co učit. V tangu ho trumfl Thomas!

Tereza Pergnerová ve studiu

Další Zúčtování už zítra večer! Hlasujte: Půjde Thomas, nebo Romana?

 

 

Odolat sladkostem je těžké, ale jde to!

Úspěšná dieta aneb Jak odolat sladkostem?

Svěží dieta: Které citrusy nejvíc podporují spalování tuků?

Svěží dieta: Které citrusy nejvíc podporují spalování tuků?

reklama

reklama