Napínavý Duel je za námi: Láďa ven, Honza dovnitř!

Páteční Duel byl opět napínavý až hrůza a téměř vyrovnaný počet hlasů nedal ani na chvíli tušit, kdo z dvou adeptů na vypadnutí má u diváků přeci jen trochu větší oblibu! Nakonec, jak už určitě všichni víte, „utřel nos“ Láďa!
7.Duel Honza a Láďa - Obrázek 2
7.Duel Honza a Láďa - Obrázek 2

reklama

Proč zrovna já!

Ještě během odpoledne měli oba dva Duelanti za úkol obhájit před ostatními soutěžícími svůj pobyt ve Vile. Láďa během svého monologu hrál opět na stejnou strunu: měl by se vrátit, protože to byl jeho sen a potřebuje nakopnout, aby věděl, proč ve Vile být. Ví, že má specifický druh humoru a je občas rýpavý – někdy za to také bývá odsouzen. Honzu si zvolil za soupeře proto, že jsou si nějakým způsobem podobní a chtějí být s každým zadobře. Když vypadl Thomas, myslel si, že mohou být kamarádi, ale on se „nalepil“ na Nikol. Palec od Honzy čekal nejmíň a určitým způsobem se ho to dotklo.

Honza by se podle svých slov měl vrátit, protože ještě nedostal ani jeden palec a s nikým nemá konflikty. Ve Vile dělá zábavu a snaží se k ní strhnout i ostatní lidi. Extrémně mu tam prý nikdo nevadí, ale palec někomu dát musel. Své důvody řekl u tabule, jeho favorit má šátek (Vladko), proto dal palec Ládíkovi. Kdyby byl vypalcovaný on sám, vzal by si do Duelu Ládíka. Kdyby byl Ládíkem, vzal by si Pavlínu.

Duel

Když se během Duelu Tereza Pergnerová ostatních soutěžících ptala, koho by chtěli zpět, pro Láďu hlasovala jen Romana a Regina. Zbylé dámské osazenstvo si přálo Honzu a zdálo se, jako by s ním flirtovaly i přes tu obrazovku! Po jeho návratu se mu hystericky věšely kolem krku a pištěly, jako dvanáctileté puberťačky!

Láďa se rozloučil pouze s Luckou, Romanou a Evou a jeho hlavní poselství bylo: „Držte se!“

Honza ve Vile strávil mnohem méně dnů než Láďa, evidentně je ale jeho osobnost ostatním milejší a jeho přítomnost příjemnější! Prozatím je ve Vile ještě klid, už za pár dní jej ale rozvíří další Zúčtování!

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Speciálu v 18:00 a Zprávy z Vily v 19:40, Denní rekapitulaci uvidíte dnes ve 22:20 na Prima Love!

Fotogalerie: 7. Duel

 

Láda  - Obrázek 9

Láďa opustil Vilu, favorit skončil

 

Nikol a Honza - Obrázek 3

Holky ve Vile jásají: z Duelu se vrací Honza

 

Thomas VV a Kai Green

Thomasi, zalez! Takhle vypadají hory svalů

 

VyVolení na vysoké noze - Obrázek 10

Jak chutná život na vysoké noze

 

Jafar si užíval jako malý kluk

Hopsa hejsa… ani Jafar neodolal

reklama

reklama