Napraví duch Vily utajená trápení?

V koutku duše i VyVolené lecos trápí. Proč nepoprosit osud, aby s tím něco udělal? A tak své utajené bolesti a přání svěřili dobrému duchu Vily, aby s tím něco udělal.
Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou
Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou

reklama

Každý z nás má nějakého "kostlivce" ve skříni, ať už patří přímo jemu, nebo někomu z nejbližších. Co v koutku duše trápí poslední tři VyVolené?

Romana zpočátku prohlásila, že má všechny důležité problémy vyřešené. Vzápětí ale zjistila, že by se v rámci rodiny určitě něco našlo. Švagrová si prý nerozumí se svou tchyní, která kvůli tomu už léta neviděla její děti. A tak by si Romana přála, aby se jí konečně ozvala a usmířily se. Jsou přece ob už dávno dospělé a před problémy se nemá utíkat!

Vladka mrzí, že lidi, které má nejradši, nemá blíž. Vždycky si přál velkou rodinu, kterou ale nikdy mít nebude. Možná si to dělá sám – prý nemusí mít kolem sebe hodně lidí, stačí jen pár. A už vůbec nechápe, proč by si měl přát vidět svého vlastního otce, když se o něj nikdy nestaral. Když si přál mít matku u sebe, poté co vyhrál první řadu VyVolených, tím víc ona toužila po sestře. Člověk zkrátka vždycky chce nejvíc to, co z nějakého důvodu mít nemůže.

Pavlínu nejvíc mrzí, že v deseti letech přišla o tátu a máma na ně byla sama. Záviděla dětem, které měly úplnou rodinu, že někam jedou a říkají „můj táta tohle, táta tamto…“. Nejvíc jí ale leželo v poslední době na srdci, jak máma vzala její vztah s Mirkou.

 

Malé finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile poté? Sledujte Vila živě, na Prima Love ve 21:50!

VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1

VyVolený – takový jsem já!!!

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek


Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná


Rodinná návštěva - Obrázek 10

Nevítané překvápko pro Vladka


reklama

reklama