Napraví duch Vily utajená trápení?

V koutku duše i VyVolené lecos trápí. Proč nepoprosit osud, aby s tím něco udělal? A tak své utajené bolesti a přání svěřili dobrému duchu Vily, aby s tím něco udělal.
Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou
Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každý z nás má nějakého "kostlivce" ve skříni, ať už patří přímo jemu, nebo někomu z nejbližších. Co v koutku duše trápí poslední tři VyVolené?

Romana zpočátku prohlásila, že má všechny důležité problémy vyřešené. Vzápětí ale zjistila, že by se v rámci rodiny určitě něco našlo. Švagrová si prý nerozumí se svou tchyní, která kvůli tomu už léta neviděla její děti. A tak by si Romana přála, aby se jí konečně ozvala a usmířily se. Jsou přece ob už dávno dospělé a před problémy se nemá utíkat!

Vladka mrzí, že lidi, které má nejradši, nemá blíž. Vždycky si přál velkou rodinu, kterou ale nikdy mít nebude. Možná si to dělá sám – prý nemusí mít kolem sebe hodně lidí, stačí jen pár. A už vůbec nechápe, proč by si měl přát vidět svého vlastního otce, když se o něj nikdy nestaral. Když si přál mít matku u sebe, poté co vyhrál první řadu VyVolených, tím víc ona toužila po sestře. Člověk zkrátka vždycky chce nejvíc to, co z nějakého důvodu mít nemůže.

Pavlínu nejvíc mrzí, že v deseti letech přišla o tátu a máma na ně byla sama. Záviděla dětem, které měly úplnou rodinu, že někam jedou a říkají „můj táta tohle, táta tamto…“. Nejvíc jí ale leželo v poslední době na srdci, jak máma vzala její vztah s Mirkou.

 

Malé finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile poté? Sledujte Vila živě, na Prima Love ve 21:50!

VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1

VyVolený – takový jsem já!!!

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek


Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná


Rodinná návštěva - Obrázek 10

Nevítané překvápko pro Vladka


Reklama
Reklama