Neuvěřitelný příběh Evy aneb Kolik je v lidech špíny a zla!!!

Dnes dopoledne dostali naši VyVolení prekérní úkol: měli si společně sednout a promluvit o svých 13. komnatách – tajemstvích, která by neměla vyplout na povrch, a životních zkušenostech, kterými se normální člověk běžně nechlubí. Po Evině příběhu všem spadla čelist!
Eva toho má za sebou opravdu hodně
Eva toho má za sebou opravdu hodně

reklama

Energická Romana přiznala překonanou závislost na hazardních hrách a následné léčení, zároveň mluvila i o svém manželství, které už nefunguje. Vladko se při vzpomínkách na svou rodinnou situaci rozplakal, Pepa přiznal podmínku. Příběh, který vyprávěla Eva, však vzal všem vítr z plachet a v porovnání s ní se najednou problémy ostatních začaly zdát úplně malicherné!

Evička se rozpovídala o své blízké kamarádce a jejím manželovi – ten vlastnil několik firem. Ve třech se společně dohodli, že Eva od něj firmy za pár peněz koupí. Na koupi firem si půjčila 200 000 korun a firmy byly převedené na její jméno. Za několik týdnů však kamarádčina manžela zavřeli a Evě se začali ozývat neznámí lidé, kteří po ní požadovali vrácení peněz: policie jí zanedlouho oznámila, že firmy, které odkoupila, mají dluh 200 milionů korun! Její blízká kamarádka, která ji ke koupi přemluvila, o všem samozřejmě věděla! Z totálního zoufalství, během něhož Eva vážně přemýšlela o sebevraždě, ji vytáhl tatínek, její „strážný anděl“. „Kamarádku“, o které zpětně zjistila, že měla už 5 manželů, z nichž jeden se oběsil a z dalšího se stal alkoholik, a které v Pardubicích přezdívají „černá vdova“, od té doby neviděla!

Nyní se Eva bojí každého dne – v peněžence má pár stovek, nemůže si dovolit právníka…

Neuvěřitelný příběh o lidském hyenismu, podlosti a o tom, že pro peníze se někteří lidé neštítí vůbec ničeho, otřásl všemi!

Nezbývá než dodat: Evo, držíme ti palce!

 

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Eva a její příběh

 

 

Thomas končí v soutěži! Musí odejít… Ukápla i slza! Ale: byla to bouda!

Thomas vymyslel na VyVolené boudu! Narafičil, že v soutěži končí a odchází

 

Pro Thomase si došla policie - Obrázek 7

Thomas v klepetech: Z vily VyVolených ho vyvedla policie

 

Zdeňka má narozeniny

Zdeňka jde do Duelu: Zub jí zlomil vaz

reklama

reklama