Nevítané překvápko pro Vladka

Vladkova maminka dorazila do Vily s pejskem Johnnym a dalo se jen velmi obtížně odhadnout, kdo z těch dvou byl nervóznější. A Vladka jejich příchod vyvedl tak z míry, že jen obtížně hledal slova. Zdálo se, jakoby z této návštěvy ani moc velkou radost neměl.
Rodinná návštěva - Obrázek 10
Rodinná návštěva - Obrázek 10

reklama

Na matku tří dospělých dětí vypadá Vladkova maminka velmi dobře a stejně výborně udržovaný je i její domácí mazlíček, kterého vzala s sebou. Štíhlému černému pejskovi, kterého ve štábu ještě přizdobili obrovskou červenou mašlí, už bude čtrnáct let, takže ho trošku trápí stařečkovské neduhy a v neznámém prostředí se jen velmi těžko orientoval. Ale ještě že ho Vladkova maminka vzala s sebou. Roztomilý Johnny, který se na Vladka jen těžko upamatovával, se stal ústředním tématem jejich hovoru, a když nešlo právě o něj, oba dva působili, jakoby si vůbec neměli co říct.

Bezproblémová rodina?

Když si tihle dva měli vyříkat v soukromí vyříkat své problémy, nastalo hrobové ticho, které maminka přerušila slovy: „Tak my jsme němí.“ Během dlouhých let Vladkovy samostatnosti je už zjevně každý někde jinde a zřejmě už nemají ani společné problémy. Nebo možná mají tak velké, že je nechtěli řešit před kamerami. Vladko o své mamince mnohokrát ve Vile opakoval, že ji má rád, současně ale prozradil řadu nepříjemných životních zážitků, na které by nejraději zapomněl. Pokus napravovat vztahy této dvojice právě v reality show tudíž zřejmě nebyl nejlepší nápad.

 

Sledujte Denní rekapitulaci, dnes na Prima love ve 21:20!

Malé finále již ve čtvrtek. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Vladkovi se každý týden do Duelu moc nechce

Malé finále již ve čtvrtek. Přijďte fandit do studia nebo přímo k Vile!

Rodinná návštěva - Obrázek 6

Nejvzácnější návštěva ve Vile


Romana si dávala cigeretu na uklidnění

Romana to riskla, souboj s Vladkem již ve čtvrtek!

Takové akrobatické výkony by od VyVolených nikdo nečekal. Mrkněte na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Akrobacie

reklama

reklama