Nikol a Honza: Co to bude, až to bude?

Dlouhovlasá brunetka Nikol je ve Vile velmi přátelská, otevřená a pro každou srandu. V pátek o úsměv na chvíli přišla, když jí odešel její věrný obdivovatel Pepa. Netruchlila dlouho! Na jeho místo rychle nastoupil krasavec Honza!
Honzo, proč si tam držíš tu ruku?
Honzo, proč si tam držíš tu ruku?

reklama

Honza je ve Vile nováčkem, přesto se do dění poctivě zapojuje a rozumí si téměř s každým. Poslední dobou jej však můžeme vidět častěji s Nikol než s kýmkoliv jiným! Oba si evidentně padli do oka a při večerních dýcháncích i během každodenních úkolů často stojí bok po boku! Není divu, že se Nikol mladý barman líbí: má tělo, na které nikomu nevadí koukat, ba právě naopak. Krásný úsměv a hezkou tvářičku. Vlastně je Honza mužskou obdobou Nikol!

Pravdou je, že jim to spolu ohromně sluší, a právem byli zvoleni Barbie a Kenem Vily! Na oba je hezký pohled… a co teprve, když se spolu sprchují! Nouze není ani o rádoby náhodné, ale někdy i velmi účelné doteky, oční kontakt a občas jejich chování připomíná stydlivé puberťáky. Že by jejich vzájemné sympatie přerůstaly v něco víc? Nám by to nevadilo… ať je na co koukat, co myslíte?

Fotogalerie: Nikol a Honza

 

Přání

Po čem VyVolení touží? My to víme!

 

Milostný trojúhelník - Obrázek 9

Video: Divoká snídaně ve Vile!

 

Thomas neví

Thomasovo splněné přání: Zdeničku miluje, Sabinu chce vykopnout!

 

Zdeňka a Sabina ve Vile. Jak se tvářili ostatní? - Obrázek 13

Zdeňka zpět ve Vile: Rozbrečela Lucku a naštvala Nikol!

 

Eva a Nikol - Obrázek 4

Sexbomba Nikol: Kdo ji nakonec uloví? Zájemců by bylo víc!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!