O show

Stačí jedno stisknutí ovladače a o dvanácti odvážlivcích se dozvíte i to, co by na sebe nikdy neprozradili. Silné emoce, intimní chvilky, napětí, hádky a nekonečná přítomnost kamer, to všechno kvůli výhře pěti milionů korun!
VyVolení
VyVolení

reklama

Reality show VyVolení byla poprvé uvedena v Maďarsku pod názvem Való Világ (Skutečný svět).

TV Prima odvysílala tři řady reality show, první vyhrál Vladko Dobrovodský, druhou Tony Jalovec a třetí Milan Vobořil.

Všechny tři řady VyVolených moderovala Tereza Pergnerová.

Do vily VyVolených v průběhu show vstupovali i VIP hosté, mezi nimiž byl například hudební skladatel Karel Svoboda nebo jeho manželka a zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Svobodová.

Ústřední píseň první řady reality show s názvem „Lepší zůstanou“ nazpívala Helena Zeťová; i druhá řada měla svůj titulní singl „Dotkni se slávy“, který nazpívala Dara Rolins. Třetí řada se vrátila ke znělce první řady.

Nejúspěšnější díl VyVolených v roce 2005 sledoval rekordní počet diváků – 2 207 000!

Nová vila VyVolených

Vila VyVolených stojí na Barrandově. Soutěžící budou obývat prostor, který jim poskytne dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyni a koupelnu. Součástí vily je také terasa s bazénem a vířivkou. Více informací se dozvíte v záložce Vila.

Pravidla soutěže

Volba – Před nástupem do vily probíhá tzv. Volba, ve které diváci v přímém přenosu rozhodují o tom, kdo půjde do vily. Ve Volbě zpravidla bývají tři až čtyři účastníci.

Zúčtování – Každý soutěžící musí označit jiného soutěžícího, kterého už nechce ve vile. Během zúčtovacího dne je zakázáno, aby si soutěžící mezi sebou povídali o tom, pro koho budou hlasovat. Svůj názor musí říct každý, nikdo se nesmí zdržet hlasování, nikdo nesmí zvolit víc než jednu osobu, ani nesmí zvolit sebe.

Výzva – Vybraná osoba, kterou nejvíce soutěžících označilo při Zúčtování, musí potom nosit zelený šátek a musí jmenovat jednoho z ostatních, toho vyzve do Duelu. Vybraný soutěžící musí po Výzvě nosit druhý zelený šátek. Během Výzvy nesmí Zúčtovaný s nikým mluvit a nikdo nesmí mluvit na něj.

Duel – Dva vybraní soutěžící bojují o hlasy diváků v Duelu. Ten, kdo získá větší počet hlasů, se vrací do soutěže a do vily. Poražený soutěž opouští. Vítěz Duelu získává imunitu a musí nosit modrý šátek.

Noční show – Ve vile dochází k nejrůznějším situacím a některé je lepší vysílat po 22. hodině. To, co kamery neměly vidět, uvidíte vy v nedělní Noční show – a navíc máte možnost se VyVolených zeptat na cokoli, co vás o nich zajímá. Nenechte si ujít Noční show s moderátorkou Agátou Prachařovou!

Moderátoři reality show VyVolení: Pavel Cejnar, Agáta Prachařová, Tereza Pergnerová a Libor Bouček (zleva)

Průvodce pořadem VyVolení: Vyznejte se v Zúčtování, Duelu a Výzvě

Pravidla hlasování naleznete v Herním řádu ZDE.

Kontaktujte nás na : vyvoleni2013@iprima.cz

 Zprávy z vily

Od 12. srpna 2013 do Vánoc budou součástí zpravodajské hodiny na Primě i Zprávy z vily. Všechno podstatné, co se během dne odehrálo mezi VyVolenými, bude moderovat VIP reportér Tomáš Kraus, kterého bude střídat moderátorka Monika Zajícová. Zprávy z vily tak dočasně nahradí Reportéry na vaší straně.

Prima vysílání

Prima:

úterý – volba

čtvrtek – výzva

pátek – duel

sobota – speciál

neděle – rekapitulace

Prima love:

každý den kromě neděle – rekapitulace

1. týden (od 19.8.):

Každý den od 19.40 hod. Zprávy z Vily

Pondělí 19.8 od 18.00 hod. Volba

Úterý: 20.8 od 18.00 hod. Volba

Středa 21.8 od 18.00 hod. Volba

Čtvrtek 22.8 od 18.00 hod. Volba

Pátek: 23.8 od 18.00 hod. Volba a od 20.15 hod. Stěhování do vily

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!