Pavel slíbil dcerám pokojíčky

Plavovlasý sympaťák si hned mezi dveřmi povzdychl, že by šel raději někam na ryby. Zasednout k vodě, mlčet a odpočívat. Vzápětí se ale příjemně rozpovídal. Možná na tom měly podíl i čokoládové bonbóny, kterými se trošku nadopoval.
Pavel pracuje s lidmi, takže se naučil řešit problémy v klidu
Pavel pracuje s lidmi, takže se naučil řešit problémy v klidu

reklama

Jsi na sladké?
Docela jo. Manželka mi balila kufr, takže mi toho tam nastrkala pěkně. Sušenky, čokoládičky…

Jak je to s tím tvým kouřením?
Jsem odnaučený kuřák, ale určitě nejsem nesnášenlivý. Manželka kouří a nevadí mi to. Snažím se být tolerantní. Asi půl roku nekouřím vůbec a předtím jsem zhruba rok kouřil tu elektronickou potvoru.

Co doma říkají na tvé rozhodnutí jít do VyVolených?
Manželka mě hodně podpořila. Kdyby byla proti, tak bych do toho nešel. My jsme spolu koukali na reality show a říkal jsem si: Kdybych tam byl já… A pak se objevil na internetu dotazník, tak jsem ho poslal. Zeptal jsem se jí, jestli můžu, řekla jasně, a tak jsem teď tady.

Odolat sladkostem je těžké, ale jde to!

Úspěšná dieta aneb Jak odolat sladkostem?

Jestli se ale do Vily dostaneš, manželka to nebude mít snadné. Máte dvě děti…
Dvě holky. Jedné je necelých sedm, ta teď půjde poprvé do školy, a druhé je tři a půl.

Je tvoje žena žárlivá?
Asi ano, ale s mírou. Už jsme si prošli takovým skororozvodem, takovou hnusnou dobou, takže nechtěl bych nějaké další problémy.

Jsi opravdu přírodní blonďák?
To manželka. Je kadeřnice a znám ji od té doby, co byla v prvním ročníku v učňáku. Je o jedenáct a půl roku mladší. První melíry, které mi dělávala, protekly čepicí, takže jsem byl po celé hlavě úplně bílý.

Co jsi doma slíbil udělat s těmi miliony, pokud je vyhraješ?
Holky chtějí barbínu, takže malou panenku dostaly už dneska. A slíbil jsem dovolenou a dodělat dětské pokojíčky. Na to mi furt nezbývá čas, takže si asi nakonec někoho na to zjednám.

5 věcí, kterých před smrtí nejvíc litujeme

5 věcí, kterých před smrtí nejvíc litujeme

Bydlíte v domě, takže budeš rodině chybět v mnoha směrech…
To budu, obzvlášť teď, když se blíží zimní sezona, protože topíme uhlím. Dřevo jsme stihli udělat s příbuznými ještě minulý víkend a mám domluveno, že by u nás bydlel manželčin mladší bratr a pomohl by jí. A taky máme dobrý sousedy. Jsme v naší vesnici náplava, žijeme tam deset let a se zdravým jádrem jsme se skamarádili. Nedávno nám při vichřici spadly přímo před barákem dvě lípy, sousedi se sešli a během dvou hodin byla silnice zase průjezdná.

Jsi zvyklý být sám?
Vůbec ne. Co si s tím tady počnu, vůbec netuším. Vzal jsem první knížku, kterou jsem doma našel, a doufám, že usnu. Jsem fakt hodně unavenej. Poslední týden čtrnáct dní mám hlavu jak pátrací balón a na dnešek jsem spal snad dvě hodiny.

Jak řešíš konflikty, jsi výbušný?
Když už na to přijde, tak jo. Snažím se všechno brát v pohodě, ale když už ty nervy rupnou, tak je to hodně slyšet.

A udržíš přitom ruce za zády?
Určitě. Leckdy musím řešit v práci dost velké problémy a už jsem se naučil raději vyběhnout před hospodu a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nadávání situaci neřeší.

reklama

reklama