Po pár pivech se Láďa rozjel. Sledujte v neděli Noční show!

Stačilo pár piv, aby s napohled nesmělým Láďou provedla neuvěřitelné divy. Před kamerami se přiznal k homosexualitě, aby se vzápětí líbal s holkami. Jak je to s ním doopravdy? Nenechte si ujít v neděli večer první Noční show VyVolených s Agátou Prachařovou!
Je Ládík opravdu jenom na kluky?
Je Ládík opravdu jenom na kluky?

reklama

Duši plnou rozporů předvedl hned během prvního večera ve Vile jednadvacetiletý Láďa z Plzně. Stačilo pár piv, sklenka šampáňa a možná i trocha vodky, aby začal pod dohledem kamer odhalovat ta nejtajnější zákoutí své duše. Údajný panic odhalil prý největší tajemství svého života, o němž doposud nemá potuchy ani jeho rodina – prý je homosexuál. A vzápětí se líbal s dívkami.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ládík u bazénku

Je Láďovo tvrzení pravdivé, nebo snad rozehrává předem promyšlenou hru? Jak je to s ním doopravdy? Jasno do tohoto tajemství vnese již zítra večer moderátorka Agáta Prachařová. Nenechte si ujít v neděním večerním programu TV Prima první Noční show VyVolených!

reklama

reklama