Přiznání v přímém přenosu: Mirka a Pavlína jsou pár!

Pravdu, kterou dosud neznají ani jejich nejbližší, řekli Mirka a Pavlína dnes večer v přímém přenosu. Už devět let spolu žijí jako partnerky! Jak tuto skutečnost přijali jejich rodiče, kteří jsou dnes hosty Terezy Pergnerové ve studiu VyVolených?
Mira a Pavlína ve Vile - Obrázek 11
Mira a Pavlína ve Vile - Obrázek 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konečně to prasklo – Mirka a Pavlína jsou pár! V přímém přenosu dokázaly to, co se zřejmě léta obávaly svým nejbližším sdělit – otevřeně přiznat svou sexuální orientaci. Proč zvolily právě tuto cestu? Možná se tak chtěly vyhnout bezprostřední konfrontaci a doufají, že do jejich návratu z Vily přece jen nejvášnivější emoce trochu opadnou.

Podezřelá vítačka

První podezření, že vztah dvou půvabných VyVolených není jenom kamarádský, se zrodilo hned po jejich emotivním přivítání, když Mirka překročila práh Vily. Nadšená Pavlína jí dokonce vyběhla na terasu naproti, čímž poprvé porušila pravidla show. Popadla ji do náruče a měla slzy na krajíčku. Ostatní VyVolené tím vyvedla z míry. Takhle se vítají kámošky?

Zatímco Mirčina maminka už nějaký čas věděla, jaký je opravdu jejich vztah k Pavlíně, tatínek neměl o jejich partnerství ani ponětí. "Teprve před týdnem mi manželka něco naznačila," přiznal v přímém přenosu pan Sokol. "Každý je ale takový, jakým se narodí, a já s tím nemám problém. Jsem rád, že je to venku. Je to moje dítě, a kdyby jí rostly rohy na hlavě, tak je mi to jedno." A co rodičům vzkázala Mirka? "Jsem pořád stejná, pořád jsem to já."

Mirka a Pavlína se znají - je to výhoda, nebo handicap?

Vřelé přivítání Pavlíny a Mirky zaselo ve Vile pochybnosti

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama