Rapper El Nino by rád nabral nové fanoušky

Ze zoufalství se natáhl na dřevěnou lavici a snažil se dohnat minulou noc, kdy prý spal pouze jedinou hodinu. Důvodem však rozhodně nebyl flám. Známý rapper musel totiž honem zařídit spoustu věcí na čtyři měsíce dopředu.
Moravský rapper chce získat nové fanoušky, Brno mu už je malé
Moravský rapper chce získat nové fanoušky, Brno mu už je malé

reklama

Stihl jsi všechno?

Není to žádná sranda. Jsem z toho všeho už docela vyčerpaný. Největší starost mám o byt. Abych se nevrátil a nenašel ho prázdný.

Známý už jsi. Proč ses ještě přihlásil do VyVolených?
Mám pouze dost specifickou pozici, zaměřenou posluchače hip-hopu. Mnozí na mě ještě ale nenarazili a vědí o mně pouze z médií. Tuhle mezeru bych chtěl vyplnit. Dostat se víc mezi lidi.

Jenom se svou muzikou?
Rád bych taky jednou k filmu, ale to je dlouhá cesta, na kterou ještě nemám kontakty. Takže teď mi opravdu jde hlavně o fanoušky.

A co vystudovat herectví?
Vidíš, to mě nenapadlo. Kdyby byla potřeba, ta to udělám.

Co jsi dělal původně?
Jsem vyučený kadeřník, ale nikdy jsem to nedělal. Už když jsem šel na učňák, tak jsem se věnoval hudbě, takže jsem pak nepotřeboval pracovat.

Co bys udělal s vyhranými pěti miliony?
Myslím, že ve Vile stejně dlouho nevydržím. Počítám, že po týdnu přelezu stěnu a uteču za svým synem. Upřímně – vůbec mě nenapadlo, že bych to vyhrál nebo že bych dostal nějaké peníze. Kdyby to ale přece jen vyšlo, koupil bych byt v Praze. Mám tady spoustu známých, a taky kvůli většímu množství pracovních příležitostí. Brno mi začíná být malý.

Umíš být sám?
Sám jsem nikdy nebyl. Prostě se probudím a jdu ven, mezi lidi. Takže lidi ve Vile by mi rozhodně nevadili, spíš mi vadí omezení svobody. Kdybych měl snad někdy jít do kriminálu, tak bych radši utekl někam do ciziny.

Kolik je synovi?
Rok a sedm měsíců. Už jsem na něm moc závislý, takže mě ve Vile čeká životní zkouška. Volá mě, když odejdu z domu, když vidí auto podobné našemu… On to zvládne, bude s rodinou. Pro mě to bude těžký.

Co na to partnerka?
Podporuje mě. Ví, že svou muziku dělám už dvanáct třináct let a tohle by mě mohlo posunout zase o kousek dál. Odjela s malým k rodičům do Anglie, aby tady nebyla sama. Někdo jede třeba služebně na půl roku do Thajska, já se zase nechám na tři měsíce zavřít do blázince.

Je žárlivá?
To sice je, ale mně se ve Vile stejně žádná nelíbí. Navíc ve svých jednatřiceti už mám upořádané priority. Abych se spustil někde před padesáti kamerami, to mi za to nestojí.

Máš nějaký velký sen?
Kdybych vydělal hodně peněz, chtěl bych bydlet někde u moře.

Čím chceš zaujmout diváky ve Volbě?
Rozhodně ze sebe nechci dělat šaška. Třeba tancovat před národem, když to neumím, jenom proto, že mi to řekne Tereza, mi připadne jako totální nesmysl. Budu prezentovat sám sebe, ne dělat, kdo mi co řekne. Takže na otázku odpovím, co bude chtít, to udělám, a co ne, ta neudělám. Ať mě lidi zvolí, nebo ne. Musím být sám za sebe.

Více o El Ninovi čtěte zde:

reklama

reklama