Rodinný lobbing

Proč by měl vyhrát čtvrtou řadu VyVolených právě ten jejich drahoušek? Rodinné návštěvnice se pustily do obhajoby svých nejbližších. Která uvedla nejpádnější argumenty?
Rodinná návštěva - Obrázek 2
Rodinná návštěva - Obrázek 2

reklama

Z takového úkolu byla nejvíc na rozpacích Vladkova maminka – nevěděla, co by měla říct. Ta Pavlínina prohlásila, že výsledek celé soutěže záleží na divácích, a Romanina sestra s ní souhlasila. Vladkova matka se nakonec rozhodla, že se do lobbingu pustí, jenže její syn s tím nesouhlasil. A Vilu ovládlo pořádné dusno. Ježíši Kriste, já nevím, jak to mám říct, no.. Tak jak to lidi vidí, jsme takoví, jaký jsme… Vlado je takový, jaký je…“ prohlásila jeho matka. Ani dalším dvěma se do nějaké velké obhajoby nechtělo, přestože je štáb žádal, aby byly konkrétní. Přítomnost kamer jim zkrátka svázala jazyky.

Noční loučení

Zatímco se Vladko marně domáhal vstupu do Zpovědnice, Pavlína se pokusila zachránit situaci. „Pojď si sednout,“ domlouvala mu. „Omlouvám se, strašně se omlouvám,“ říkal na všechny strany. „Já už mám takovou povahu, vím, že někdy to není dobré… Ale chlebíčky jsou výborné, já si pak dám.“ A Pavlína si neodpustila rýpnutí: „Ve tři ráno si dáme, viď?“ Kolem jedné zahnala zima VyVolené i jejich hosty do Vily a o půl hodiny později obě maminky opustily Vilu. Na noc zůstala jen Romanina sestra.

 

Sledujte Denní rekapitulaci, dnes na Prima Love ve 21:20!

Malé finále již ve čtvrtek. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek


Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná


Rodinná návštěva - Obrázek 10

Nevítané překvápko pro Vladka


Vladkovi se každý týden do Duelu moc nechce

Malé finále již ve čtvrtek. Přijďte fandit do studia nebo přímo k Vile!

Rodinná návštěva - Obrázek 6

Nejvzácnější návštěva ve Vile

reklama

reklama