Romana dostala prstýnek

Jako jediná VyVolená je vdaná, a přesto šla do Vily bez snubního prstýnku. Několikrát si dokonce posteskla, že neví, zda se vůbec má kam vrátit. Co se u nich doma děje?
Romanina sestra Karin - Obrázek 5
Romanina sestra Karin - Obrázek 5

reklama

Sestra Karin přivezla Romaně do Vily spoustu dobrých zpráv, a navrch jeden velmi důležitý dárek. Manžel Petr jí poslal snubní prstýnek, aby bylo všem hned na první pohled jasné, že je stále jeho žena. Uklidnila ji, že na ni manžel stále doma čeká, a nemusí mít tudíž obavy. Měla by se ale určitě všem omluvit a do budoucna se mnohem víc snažit. „Až se vrátíš z Vily, měla bys nechat pořádně odpočinout tchyni,“ připomněla jí Karin obětavou ženu, která po celou dobu pečovala o její rodinu, a hlavně o dceru Nikolku.

Sázka na trpělivost

Romana už několikrát naznačila, že se navyváděla spoustu hloupostí, z nichž chození do kasina bylo zřejmě tím menším zlem. Do detailů sice nezašla, její obavy o hranice manželovy trpělivosti však byly dostatečně výmluvné. Navíc prý rodina nebyla z její účasti v reality show ani trochu nadšena. Ve Vile pak měla spoustu času na přemýšlení stejně jako její blízcí doma. A zřejmě se na všech frontách přece jen vyjasnilo. Každopádně snubní prstýnek, který se nyní třpytí na Romanině ruce, naznačuje obrat k lepšímu.

Sledujte Denní rekapitulaci, dnes na Prima love ve 21:20!

Malé finále již ve čtvrtek. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná


Rodinná návštěva - Obrázek 10

Nevítané překvápko pro Vladka


Vladkovi se každý týden do Duelu moc nechce

Malé finále již ve čtvrtek. Přijďte fandit do studia nebo přímo k Vile!

Rodinná návštěva - Obrázek 6

Nejvzácnější návštěva ve Vile


Romana si dávala cigeretu na uklidnění

Romana to riskla, souboj s Vladkem již ve čtvrtek!


reklama

reklama