Sedmá Volba rozhodnuta: Do Vily půjdou Romana a Miroslav

V dnešní sedmé Volbě jsme poprvé vybírali ze čtyř kandidátů. O postup do Vily VyVolených se utkali tři muži a jedna žena. Nejvyšší počet hlasů získala podnikatelka Romana, v těsném závěsu za ní fotbalový fanoušek Miroslav. Ve Vile tudíž přibudou dnes večer dva Ostraváci.
Romana
Romana

reklama

Fotbalový fanoušek Miroslav, PR a reklamní manažer Karel, podnikatelka Romana a provozní barů a restaurací Pavel se utkali v dnešním přímém přenosu o přízeň diváků a jejich hlasy, které by jim dopomohly k vytouženému vstupu do Vily VyVolených. Zpočátku přímého přenosu byl souboj velmi těsný – Miroslav a Romana vstupovali do televizní bitvy s 28 procenty hlasů. První vyřazení poslalo domů Pavla s 23 procenty hlasů a dál už bojovali pouze tři.

Nejvyšší počet diváckých hlasů – 35 procent – získala dvaatřicetiletá Romana, které bude z domova fandit dvanáctiletá dcera. Miluje film Hříšný tanec, laskonky a japonskou a korejskou kuchyni, po sushi se může utlouct. Poslouchá skupinu Roxette a ze zvířat miluje nejvíc koně. Ráda se bojí u Stop hrůzy a plánuje být především šťastná.

miroslav
miroslav

Do Vily půjde dnes večer i druhý v pořadí Miroslav, který vítězce s 34 procenty hlasů doslova dýchal za krk. Těší se, jak ve Vile uspořádá pořádnou show. Má rád skoro všechna zvířata, především ale psy. Absolvent stavební a dřevozpracující školy si potrpí na pohodlné sportovní oblečení, má rád colu a nejvíc si pochutná na kuřecím řízku. V budoucnu by rozhodně chtěl zůstat v rodné Ostravě, oženit se a mít tři děti.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!