Seriál: „Ona má styl“ díl první: Zdeňka

Čtyřiadvacetiletá Zdeňka z Prostějova o svém vzhledu prozradila už víc než dost. Víme, že má prodlužované vlasy, zvětšenou pusinku a plastiku prsou. My jsme se dnes zaměřili na její styl!
Ona ma styl  - Obrázek 1
Ona ma styl - Obrázek 1

reklama

Pravdou je, že Zdeňka o svůj vzhled pečuje ze všech slečen ve Vile zřejmě nejvíc… a nejčastěji. Zkrášlováním tráví spoustu času a při tanci se spíš než na ostatní dívá na sebe do jednoho z nepropustných zrcadel, kterých je po celém obvodu Vily habaděj! Jaký je ale její styl? A má vůbec nějaký? Mrkněte se s námi na její outfity!

 

 

 

Video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

"Ona má styl" díl první: Zdeňka

Outfity:

Zdeňka v domácím
Zdeňka v domácím

Zdeňce to sluší i v domácím, kde se důraz klade především na pohodlnost. Tleskáme volbě tílka místo neforemného trička – alespoň je na Zdeňku hezký pohled. I ledabyle sepnuté vlasy jsou skvělým kompromisem mezi efektem a praktičností: i když má hřívu rozpuštěnou, prameny jí nepadají do tváře!

Zdeňka ve víru tance
Zdeňka ve víru tance

Zdeňka evidentně ráda tančí, i když k tomu, aby se odvázala, potřebuje často sklenku vína. Úzké džíny jsou in a z módy jen tak nevyjdou – úžasně obepínají postavu, což si Zdeňka může dovolit! Zvolením černých lodiček na podpatku si navíc opticky prodloužila nožky o pěkných pár centimetrů, černé tílko je klasikou. Tento Zdenčin outfit je jednoduchý, ale velice efektní!

Zdeňka v džínovém
Zdeňka v džínovém

Celodžínový outfit není v našich končinách ničím zvláštním, bundičku bychom vyměnili za koženou, kruhové náušnice za zajímavější tvar. Tričko s potiskem nikoho neurazí.

 Zdeňka vlající

Obligátní černé tílko – Zdeňka ho má evidentně opravdu moc ráda, ale neuškodilo by jej čas od času vyměnit – alespoň za bílé! Kalhoty s maskáčovým efektem a sníženým sedem jsou ležérní a určitě pohodlné. Celkově však její oblečení působí smutně.

 

 Zdeňka v malých černých

Tak tohle se Zdeničce fakt povedlo! Krátké černé šaty většinou nebývají krokem vedle a ty její jsou prostě bomba! Velký výstřih zdůrazňuje Zdenčiny... přednosti a náhrdelník jednoduchost šatů skvěle osvěžuje. Vyčesané vlásky jsou už jen třešničkou na dortu!

 Džínové kraťásky jí seknou

Džínové kraťásky jsou univerzálním kouskem: jsou trendy, ležérní, ale i neskutečně sexy! Jen to tílko by mohlo být ve veselejších barvách.

 Zdeňka se neustále kontroluje

Zdeňka se kontroluje často – tílko osvěžila pleteným nákrčníkem v béžové barvě a dodala mu tak ten správný šmrnc. Legíny s etnickými vzory jsou in a Zdenčiny výstavní nožky moc hezky obepínají!

 

Nejlepší z nejlepších
Nejlepší z nejlepších

Bezkonkurenčně to nejlepší, co na sobě Zdeňka kdy měla! Smaragdově zelený overal úžasně jde k jejím kaštanovým vlasům, volný vršek s tříčtvrtečními rukávy skvěle kontrastuje s ohrnutými kraťasy. Siluetu drží hnědý pásek, celkový efekt dotváří masivní hnědý náramek. Za tenhle outfit tleskáme!

Thomas a Zdeňka: Vášně pokračují - Obrázek 10

Thomas a Zdeňka: Kdo koho má na háku?

 

A teď všichni!

Polštářová bitva: Kdo komu dal?

 

Svatý muž - Obrázek 9

Vilu navštívili svatí muži! Kdo se jim vyzpovídal?

Podmanivé obočí femme-fatale

Krásné obočí krok za krokem: Konec vyškubaným obloukům!

reklama

reklama