Snídaně pro milované duše

Snídaně připravená s láskou je jednou z nejkrásnějších pozorností, kterou můžeme svým láskám uchystat. Navzdory izolaci ve Vile tak mohli učinit i VyVolení. Co svým nejbližším uchystali po ránu?
Pavlínina maminka - Obrázek 6
Pavlínina maminka - Obrázek 6

reklama

Po velkém rodinném shledání následovalo i láskyplné ráno. Zatímco Romanina sestra Karin ve Vile přespala, Pavlínina ani Vladkova maminka neměly chut převlékat se a spát pod dohledem všudypřítomných kamer, a tak se na noc vzdálily do svého soukromí. Po ránu se ale Pavlínina maminka vrátila do Vily, aby si mohla vychutnat snídani, připravenou s láskou.

Utajený trénink

Co náš milovaný nejraději snídá a jakou pije kávu, to je jedna z intimních informací, kterou o sobě partneři navzájem znají. Není proto divu, že bývá i součástí testů cizinecké policie při prověřování párů, zda spolu skutečně žijí. Oblíbenou snídani pro člena rodiny, s nímž by nejraději usedli ke společnému stolu, připravovali VyVolení už o den dřív, aniž tušili, že se jejich přání může stát během několika hodin realitou. Vladko prý takovou snídani nepřipravoval už hodně dávno a jeho matka odjakživa pila po ránu pouze turka. Romanina dcera má zase nejraději jogurt, což také nebylo právě náročné. K plotně se tudíž postavila jen Pavlína, jež připravila pro svou maminku hemenex, vylepšený sýrem a rajčaty.

Druhá fáze překvapení

I když VyVolení tentokrát vstávali za zvuků láskyplného songu Love Is In The Air, nikomu se ani trochu nechtělo z vyhřátého pelíšku. Jenom nezničitelná Romana se probudila ve skvělé náladě a protančila se až na záchod. Když krátce před devátou hodinou dorazila na snídani Pavlínina maminka, její dcera prodělala další šok a zírala na ni jako na zjevení. Zaražená byla i Romanina sestra Karin, jež posedávala s cigaretou na terase a každé slovo aby z ní páčili heverem. Romana však byla zase ve svém živlu a neustále omílala, kdo všechno se na ni asi v televizi dívá. Má vůbec nějaké fanoušky? Bude jí v Malém finále fandit celá Morava? Nebo aspoň Ostrava?

Vzácné chvilky

VyVolení se svými hosty se sešli u jednoho stolu, aby společně posnídali. I to přece patří k nejkrásnějším rodinným chvilkám. Jen zadumaný Vladko zůstal sám. Po odchodu hostů přiznal, jak litoval matčiny přítomnosti ve Vile – nemohl se prý vůbec uvolnit. Moc ji miluje a bylo to snad první setkání v životě, během nějž nemluvila o jeho sestře.

Nevděčný syn?

Matka prý Vladkovi řekla, že už u ní nebyl rok, on si však myslí, že maximálně půl roku. „Situace se opakuje… To nikdo nepochopí… Budu vypadat jako nevděčný syn,“ meldoval. „Normálně jsem dostal záchvat. Opět nebylo vyslechnuto mé přání. Miluju svou mámu, ale já ji potřeboval, když přišly problémy, a to tam nikdy nebyla. Chtěl bych s ní být nejen když je dobře, ale i když je špatně… Je zdravá… pohublá, ale zdravá. To je dobře,“ zakončil své hlasité úvahy.

 

Malé finále již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile poté? Sledujte Vila živě, na Prima Love ve 21:50!

Duel Vladko x Romana

Boj o postup do Velkého finále již dnes večer. Přijďte fandit na Barrandov!

Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou

Napraví duch Vily utajená trápení?

VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1

VyVolený – takový jsem já!!!

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!