Speciální Výzva: Vladko si vybral Honzu!

Dnešním dnem VyVoleným odstartoval velmi náročný týden! Proběhlo totiž Zúčtování i Výzva v jeden večer! Zúčtovaný Vladko si vybral Honzu! V pátek se potkají v Duelu! Nezapomeňte hlasovat pro svého favorita! Ve čtvrtek proběhne další speciální večer a v pátek Super Duel!
11. Výzva - Obrázek 1
11. Výzva - Obrázek 1

reklama

Palcování v úterý? Klasika! Ale Výzva? To už zas tak ne! Dnešek byl opět speciální a Vlado, který obdržel od ostatních nejvíce palců si musel během chvilky rozmyslet, koho by mohl porazit v Duelu! Nakonec si vybral Honzu!

Kdo má podle vás větší šanci zvítězit? Nezapomeňte hlasovat pro svého favorita! Ve čtvrtek proběhne další speciální večer (Zúčtování a Výzva současně) a v pátek Super Duel, v němž odejdou ze soutěže rovnou dva VyVolení!

Sledujte nás již za pár minut ve Vile živě na Prima Love!

Jak hlasovat? 

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení –  Duel na Primě již v pátek ve 20:15!

Pro Vladka posílejte

SMS ve tvaru VLADKO na tel. č. 906 02 03

 

Pro Honzu posílejte

SMS ve tvaru HONZA na tel. č. 906 02 03

 

SMS hlasování

 – hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice

 – maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola

 – cena SMS je 3 Kč včetně DPH

 

Hlasování prostřednictvím Facebooku

 – v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou

 – webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013

 – hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni

 – po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

 

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

 

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu v Duelu ve 20:15 na Primě!

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.


Jak bude probíhat zbytek týdne?

Palce

Fičák ve Vile: VyVolené čeká Super Duel. Domů půjdou hned dva.

 

 

 

reklama

reklama