Thomas – „ochránce žen“

Osmatřicetiletý milovník kulturistiky Thomas se ve Vile rozhodně nebojí osobního kontaktu a intimních doteků. Není divu, že jej Vladko nazval „ochráncem žen“. Co na to ale říká jeho o polovinu let mladší přítelkyně?
Thomas "ochránce" - Obrázek 7
Thomas "ochránce" - Obrázek 7

reklama

Už od prvního večera mohlo být všem jasné, že Thomas své srdce doma u své partnerky rozhodně nenechal. Hned zpočátku mu evidentně padla do oka Zdeňka a jeho zájem projevovaný neustálou snahou o její pozornost, dvojsmyslné narážky a využívání jakékoliv příležitosti k sebemenšímu doteku jsou opravdu do očí bijící. Zdeňka se zatím jeho útokům statečně brání, i když je jasné, že jí jeho zájem nijak zvlášť nevadí!

Ani Nikolina přítomnost mu není úplně proti srsti – více čí méně neškodné flirtování a hluboké pohledy i lichotky na její účet to jednoznačně dokazují!

Kdo ví, jak se cítí a jaký názor na to má Thomasova přítelkyně, když v on-line vysílání i denních rekapitulacích vidí objímání, osahávání a dlouhé pomalé tanečky s jeho oblíbenkyněmi. A jak se asi tvářila na jeho památnou otázku, kterou měl v průběhu jedné divoké noci na Zdeňku: „A dáš mi??“ Řekněme si to upřímně: radost asi nemá!

Thomas a Zdeňka v akci:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Thomas a Zdeňka
Vladko šílí  - Obrázek 2

Hysterie ve Vile! Vladko už se neudržel!

VyVolení si zahráli na lachtany

VyVolení si zahráli na lachtany

Nevěra je lákavá

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!