Události se sypou, jak když hrom bije. A bude hůř!

Velké změny se sypou VyVoleným na hlavu už od minulého čtvrtka a nabírají na obrátkách. Konečně jim došlo, že se blíží k cíli a v této situaci je nikdo nebude šetřit. Už v pátek večer bude mít Vila o další dva obyvatele méně.
Vladkova volba soupeře odstartovala maratón nerváků
Vladkova volba soupeře odstartovala maratón nerváků

reklama

Nejdramatičtější týden právě prožívají obyvatelé Vily VyVolených. V úterý večer si znovu zopakovali, co v minulém týdnu zapříčinilo vyřazení Zdeny Reginy ze show – během jediného večera museli absolvovat Zúčtování i Výzvu, přičemž zúčtovaný Vladko dostal na výběr soupeře opravdu jen pár minut. Neměl s tím ale sebemenší potíže, protože názor na jednotlivé VyVolené má na rozdíl od jiných jasný.

Vladkova sebeobrana

Mám dva lidi,“ zahájil Vladko svou zúčtovací řeč. „Ten jeden je můj dlouhodobý problém, ale v poslední době do mě tak nešije jako ta druhá osoba. Ta automaticky teď hledá záminku, aby do mě mohla šít, a stahuje i další. A to se mi nelíbí. Jsem tu už dlouho a musím se bránit. Je to i o roku 2005 a je to už neúnosné. Je to Honza.“ A vzápětí při Výzvě prohlásil: „Lepší je být vyzván, ale stalo se. Chtěl jsem říci něco hodně ostrého, ale neudělám to. Beru vás jako jednotlivce. Honzo, jsi naivní. Když si uděláš prostor, tak střílíš, ale jinak proti mně nejdeš. Proti tomu se bránit musím. Beru si tebe, ty sis to taky přál."


Konec hájení, začíná boj

Vzápětí Eva musela odevzdat modrý šátek imunity a od té chvíle až do konce show nebude nikdo nijak chráněn. Navrch jim moderátorka Tereza Pegnerová oznámila, že se s nimi uvidí zase ve čtvrtek – při dalším Zúčtování a Duelu. A VyVolení měli rázem o čem přemýšlet. Jako nejvýkonnější tvůrce katastrofických scénářů se vzápětí projevila Romana. Začala řešit, kolik lidí půjde do Duelu a kolik se jich vrátí. Romano, neřeš to, mě z tebe raní mrtvice,“ šílela stále ječící Eva. „Tak kdo jde se mnou v pátek na rande? Jestli padnu, tak budu největší trapák,“ pokusil se obrátit list dokonce i Honza. Výměnu názorů však zdaleka neukončil, naopak v podstatě teprve odstartovala.

 

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Další Zúčtování a Výzva už zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Eva se chová, jakoby jí pár intimních chvilek s Honzou totálně zatemnilo mozek

Video: Eva proti Vladkovi – taktika, nebo láska?

Tandem proti Vladkovi Eva vříská od rána do večera, Honza si přihřívá polívčičku. Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ostrá výměna názorů


Romanovi nevadí, dojít si přímo k Sylvě domů

Jafar hvězdou Křižovatek života


V roli násilníka se Jafar pořádně rozjel. Mrkněte na video:


Zuctovani a výzva - Honza po Výzvě

Honza má sebevědomí až do nebe: Porazím šampióna!


11. Výzva - Obrázek 1

Speciální Výzva: Vladko si vybral Honzu!


reklama

reklama