Upovídanému Rostislavovi samota nesvědčí

V relativně malém prostoru hotelového pokoje byl neustále v pohybu, živě gestikuloval a i pro zkušeného novináře nebylo snadné dostat se ke slovu. V jeho přítomnosti okamžitě pochopíte, že tenhle mladý muž vděčí za pracovní úspěchy své výmluvnosti. Pobyt v nucené izolaci tedy pro něj znamená trest.
Momentálně je single, třeba najde novou přítelkyni ve Vile
Momentálně je single, třeba najde novou přítelkyni ve Vile

reklama

Najednou jsi úplně sám. Jak se cítíš?
Povídám si sám se sebou a rozkoukávám se. Je to nezvyklá situace nemít přístup vůbec k ničemu, připadám si trošku jako ve vazbě.

Pokud se ale dostanete do Vily, bude to krok z vazby do lochu. A možná i třetina soutěžících vás bude štvát už jen od pohledu.
Někteří mě štvali už na castingu. Tam jsem nepohádal se čtyřmi lidmi.

Takže by s tebou mohlo být ve Vile veselo.
Tak to nevím, ale asi jo.

Jenom se hádáš, nebo se taky pereš?
Neperu se. To ne. Už mám nějaké ty roky, mám třináctiletého syna Tomáše, takže mi t už nestojí za to. Všechno se dá vyřešit verbálně.

Máš partnerku?
Momentálně ne. Jsem už dvakrát rozvedený a ženský jsou strašně žárlivý. Alespoň ty, které jsem potkal.

Čím se živíš?
Dělám finančního poradce, takže oslovuju lidi. Třeba vidím v kavárně kočku s dítětem, tak si řeknu, že bych jí mohl něco nabídnout. Několikrát se mi stalo, že mě takhle viděla přítelkyně, a pak mi udělala žárlivou scénu. Chtěl bych najít partnerku, která by byla normální. Toužím po vztahu, ale nechci nic uspěchat. Už jsem uspěchal, a pak to krachlo. Nejen manželství, ale taky veškeré mé úspory. Takže teď se soustředím na sebe.

A kdyby byla ve Vile nějaká hezká?
O to nejde. Měl jsem pěkné manželky, ale krása není všechno. Je jedno, jestli je modelka nebo má nadváhu. Hlavně musí mít něco v hlavě, na kráse nezáleží.

Dbáš na životosprávu?
Nemám na to čas a teď po třicítce to na mě začíná být vidět. Celý den lítám, pak přijdu domů, dám si cigárko, kávičku, vyluxuju ledničku a padnu.

Jsi stydlivý?
Vůbec. Nevím ale, jak to ve Vile vypadá, ani jsem se nedíval neinternetové stránky. Až tady jsem přemýšlel, jestli budou kamery třeba i na toaletě. Tak jsem si to tu zkoušel, jak se přitom tvářit…

Zabalil sis oblečení až do Vánoc?
Ne. Jenom košile, trička a kraťasy. To je vše.

Máš do Volby nějakou strategii?
Nemám co hrát. Budu upřímnej, normální ogar, a nechám to na lidech.

 

HLASUJTE PRO ROSTISLAVA ZDE: http://www.iprima.cz/vyvoleni/soutezici/rostislav

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!