Velká láska Vily: Thomas Zdeňku vyměnil za blondýnu!

Je to již dlouho, co jsme mohli ve Vile sledovat pomalu vznikající vztah Zdeničky a Thomase. A není to zas tak dlouho, co jsme byli svědky milostného trojúhelníku mezi Thomasem, Zdeňkou a jeho expřítelkyní Sabinou! Jak to všechno dopadlo? To byste se divili!
primary zdenicka - Obrázek 1
primary zdenicka - Obrázek 1

reklama

Začátky ve Vile

Thomas se do Zdeňky zakoukal na samém začátku a jeho milostné výlevy byly na denním pořádku. Neustále musel být v její přítomnosti a občas se zdálo, že s ní bude chodit i na záchod! Zdeňka oproti tomu své city držela spíše na uzdě – sice jí Thomasův zájem lichotil, na druhou stranu mu neustále připomínala, že se nechce vázat a že vztah vzniklý ve Vile nejspíš nebude to pravé. Thomas byl však neoblomný a nebál se jí „bránit“ před ostatními soutěžícími i ve chvílích, kdy to nebylo potřeba. Zdeňku tak dostal do pozice křehké květinky a ona si tuto pozici užívala. Několikrát mluvil o tom, že ji miluje a ona přiznala, že ho má hrozně moc ráda! Všichni tak byli zvědaví, jak bude jejich vztah pokračovat mimo stěny Vily.

Realita!

Zdeňka na své facebookové stránce před několika dny uveřejnila tento status:

„Dneska krásný večer se spolubydlícími Anetkou a Eričkem. Tak nějak rozdýchávám posledních pár dní a je mi moc líto, že jsem nedostala šanci od Tebe Thomasi, abych Tě poznávala mimo Vilu... Ale předpokládala jsem, že tahle situace nastane, když Ti hned neskočím kolem krku a do postele. Jediné, co jsem si přála od Tebe, je pochopení, jak na mě všechno působí a abys na mě počkal, než se s touhle životní změnou vyrovnám. Mám Tě stále ráda a snad to jednou pochopíš… .“

My jsme se rozhodli zapátrat a zjistit, co se děje, Zdeňku jsme tak exkluzivně vyzpovídali!

Zdeničko, co se děje?

No co…prostě jsem trochu couvla, protože jsem potřebovala prostor a čas, aby se ukázalo, jestli to Tomáš myslel vážně.

Teď se objevily fotografie Thomase s nějakou slečnou….(Thomas na svém facebookovém profilu uveřejnil fotografie, na nichž je společně se Silvií Řehákovou, platinovou blondýnkou, která vypadla ve Volbě s Nikol)

Jo to vím, ta holka, se kterou teď je, mu prý napsala na facebook, on jí vzal na výlet a dali to dohromady.

A tobě to nějak vysvětlil?

Mluvila jsem s ním o tom…řekl, že nechtěl bejt sám a že prý když já se tahám s tím klukem, on nechtěl být sám, a tak chodí s ní…

Ta holka mi píše výhružné zprávy pře facebook a říká mi, že jsem bezdomovkyně a že jsem ubohá! Já na to nereaguju…

Vadí ti jejich vztah?

Já jsem se Thomase ptala, proč zrovna takhle holka. On mi řekl, že mu nevadí, že fotí nahatý fotky a bere za to peníze. Že prý když netočí, tak je to o.k…..a že je to mnohem lepší, než když se já líbám s holkama, a nebo když mi kamarádi osahávají prsa.

Dál už bych se nechtěla vyjadřovat…

Nezapomeňte sledovat zbylé soutěžící ve Vile! Dnes ve Zprávách z Vily v 19:40, Výzvě ve 20:15 a Vile živě na Prima Love pár minut po přímém přenosu!

Zkouška důvěry - Obrázek 3

Drastická zkouška důvěry! VyVolení běhali proti zdi!

 

Rozhovor Nikol s Romanou

Romana a Nikol: Výměna názorů!

 

Romana měla jít domů

Kdo měl odejít místo Mirky? Romana!

 

Jafar dostal nejvíc palců - Obrázek 17

Výzva již dnes večer: Jafar to má ve svých rukou!

 

Vladko už zase vymýšlí, čím rozvířit stojaté vody

Pravidla konstruktivní hádky: Ve Vile nezvládají ani jedno!

 

VyVolení

Krádež ve Vile VyVolených: Byl odcizen harddisk s citlivými daty!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!