Video: El Ninovi se nakonec domů nechtělo. Dostal práci kameramana!

Nejprve chtěl domů, pak se mu zase nechtělo. Po pátečním Duelu a velkolepé party na jeho počest se El Nino nemohl k návratu rozhoupat. Dokonce znovu vyrazil na „kopec“, aby si prohlédl backstage reality show VyVolení.
El Nino si vyzkoušel práci kameramana v crossu Vily VyVolených
El Nino si vyzkoušel práci kameramana v crossu Vily VyVolených
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na rozlučkové party po prohraném pátečním Duelu, která byla uspořádána na jeho počest ve V.I.P. Lounge pražského baru Top Gear, se hned zkraje El Nino přistihl, že si z Vily nese s sebou zrcadlový syndrom. „Všude kolem jsou tam zrcadla, a tak jsem se nejprve koukal, jestli za nimi nejsou skryté kamery. Pak mi teprve došlo, že už nejsem ve Vile,“ přiznal. Náladu měl po celý večer jako proměnlivé počasí. Chvílemi se radoval, že už je zase na svobodě, aby vzápětí znovu zalitoval, že už není ve Vile VyVolených s ostatními.

 

Návrat na kopec

Jakoby se El Ninovi opravdu z VyVolených nechtělo, vypravil se o víkendu ještě jednou k Vile. Kromě natáčení Noční show s Agátou Prachařovou si rovněž prohlédl celé zázemí reality show i kamerový cross u Vily. „Je to zvláštní vidět všechny z druhé strany,“ přiznal při pohledu do polopropustných zrcadel, a dokonce přemluvil kameramana, aby mu na chvíli půjčil své „nádobíčko“.

El Nino se podíval, jak vypadají VyVolení z pohledu zvídavé kamery

El Nino se podíval, jak vypadají VyVolení z pohledu zvídavé kamery

Po bitvě generál

Při prohlídce zákulisí byl sice rád, že už není s ostatními VyVolenými středem pozornosti všudypřítomných kamer, na druhou stranu ale znovu zalitoval, že chtěl tak moc odejít, až tomuto cíli přizpůsobil volbu svého soupeře. „Nechtěl jsem být před celým národem a fanouškama za sraba,“ prohlásil, když nastupoval do žlutého autobudu směr Brno, do nějž mu jízdenku koupila jeho přítelkyně. Kdyby se ale mohl ještě jednou rozhodnout, koho vyzvat do Duelu, zvolil by tentokrát Thomase. Zkrátka po bitvě bývá každý generál!

Koho pošlou VyVolení do Duelu jako dalšího? Sledujte Zúčtování na Primě v úterý ve 20.15!

Video: Náš nový kamereman El Nino vás zavede tam, kam se jen tak nedostanete!

El Nino: Backstage

El Nino rozlučka TopGear - Obrázek 1

Rozlučková party: El Nino si konečně dal pár skleniček!

TopGear Face

Poražený El Nino: „...a hlavně se nehádejte!“

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama