Video: Eva proti Vladkovi – taktika, nebo láska?

Trávívali spolu nekonečné hodiny, tulili se k sobě v posteli, a najednou Eva nenechá na Vladkovi nit suchou. Ječí na něj jako bosorka a oddaně přizvukuje Honzovi, který je čím dál útočnější. Je to nová taktika, nebo se do Honzy opravdu zamilovala?
Eva se chová, jakoby jí pár intimních chvilek s Honzou totálně zatemnilo mozek
Eva se chová, jakoby jí pár intimních chvilek s Honzou totálně zatemnilo mozek

reklama

Evin třetí návrat z Duelu jakoby ji od základu proměnil. Nebo spíš Honzovo plnění sladkých přání, které následovalo. Zatímco dřív byla relativně nekonfliktní a saze jí bouchly jen výjimečně, od vítězství nad Reginou ječí prakticky čtyřiadvacet hodin denně. A navíc je Honzovou hlásnou troubou. Cokoli Vladko udělá či řekne, je vzápětí použito proti němu. Před úterním rozhodovacím večerem si navíc naběhl, když už nemohl její vykřikování poslouchat a nazval ji uječenou nánou.

Honza v pozadí

Vladko tak odstartoval sérii výčitek a očernění, které na něj Eva štěká jako rozzuřená fena vyhládlého teriéra. A Honza se jen královsky baví. Stačilo Evičku nastartovat, a ona ochotně udělá většinu špinavé práce za něj. Doposud mlčenlivý hezounek jen vypouští „kontrolní chrousty“ v podobě jízlivých poznámek na Vladkovu adresu, které Eva ochotně rozvádí do nejmenších detailů. A samozřejmě u toho řve. Honzovi zkrátka musíme přiznat, že určitý druh taktiky mu není cizí – zblbnout holku, a pak ji pořádně využít, to by mu zjevně šlo. Na Evu mu po tak dlouhé sexuální abstinenci stačilo pár polibků a dotyků. To je na tom ztřeštěná blondýna opravdu tak špatně?

Honza popichuje, Eva řve. Mrkněte na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ostrá výměna názorů

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Další Zúčtování a Výzva už zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Romanovi nevadí, dojít si přímo k Sylvě domů

Jafar hvězdou Křižovatek života

Role násilníka šla Jafarovi skvěle. podívejte se na ochutnávku:


Zuctovani a výzva - Honza po Výzvě

Honza má sebevědomí až do nebe: Porazím šampióna!


11. Výzva - Obrázek 1

Speciální Výzva: Vladko si vybral Honzu!

reklama

reklama