Video: Honza začíná taktizovat! Štve ostatní proti Vladkovi!

Honza – jeden ze dvou posledních mužů ve Vile – pomalu, ale jistě začíná rozjíždět svou vlastní hru! Během hádky Vladka s Reginou si pohotově přisadil! Do Vladka šije skoro pořád!
VV Honza
VV Honza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Honza při příchodu do Vily sliboval show a party… No, zatím na nic z toho nedošlo! Ale třeba na svou chvíli teprve čeká! Nejtěžšími momenty pro něj nejspíš bylo chvilkové vyřazení ze soutěže pro jeho laxní přístup k úkolům a celkové nezapojování se, a vyřazení jeho spřízněné duše ve Vile – Nikol!

Honza při každém Zúčtování dává palec Vladkovi a často to doprovází silnými řečmi – jako by ho Vladkova účast ve 4. řadě VyVolených nějakým způsobem vnitřně urážela! No, už měl dost času na to, aby se s tím vypořádal!

Poslední dobou si Honza navíc nenechá ujít ani jednu příležitost k tomu, aby proti Vladkovi ostatní poštval nebo si přisadil během některé z hádek, a nebojí se ani vzniklé spory přiostřovat svými řečmi! Podívejte se, jak se okamžitě přidal na stranu Reginy během jejich zeleninové hádky s Vladkem a jak se nebál předávat jí zkreslené informace o tom, co o ní Vladko řekl! Později během debaty o vyhazování nebo nevyhazování potravin se ale přidal na stranu Vladka!

Tak teď nevíme… Honza proti Vladkovi bojuje, ale jen někdy a tak nějak skrytě, zbaběle...

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Zúčtování a Výzvě ve 20:15 a Vile živě na Prima love ve 21:50!

Video: Honza jede do Vladka!

Honza pomlouvá

 

Třídění potravin

Video: Zeleninová hádka!

 

Zdenka a její chlapci

Zdeničko, víš vůbec, co je ten chlap zač?

 

Palce

Další Zúčtování již dnes! S Výzvou dohromady!

 

VV Honza: jak to má?

Jak to Honza má? Je na holky nebo na kluky?


Reklama
Reklama