Video: Láska je láska

Vilu ovládla láska, polibky létaly vzduchem a dopadaly, kam se dá. Komu z VyVolených se podařílo posbírat jich na své tělo nejvíc?
Kde všude přistály polibky? Vladko odmítl většinu svých pusinek ukázat. Stydlivka!
Kde všude přistály polibky? Vladko odmítl většinu svých pusinek ukázat. Stydlivka!

reklama

VyVolení se na sebe vrhli a líbali se ze všech sil. Chudák rtěnka, brzy vzala téměř celá zasvé. Vladko oddaně líbal na špíček Romanu, která chtěla vyhrát za každou cenu, a tak se dokonce líbala sama všude, kam jen dosáhla. „…se mám tak strašně ráda, bo já chci vyhrát. Jsem tak strašně soutěživá…,“ vykřikovala mezi jednotlivými polibky. „Pojď sem, kotě,“ vrhl se na ni Vladko. „Ty vypadáš jak pěkná ku**a,“ potěšila ho oplácaná Ostravanka.

Došlo i na…

Postupně se soutěžící propracovávali až k partiím, o nichž bychom mohli informovat s klidným svědomím až po 22. hodině. „To je ve jménu lásky,“ rozněžnil se Vladko nad Pavlínou. „Nikdy bych nevěřil, že to může být tak příjemné…“ Prolhanec jeden! Romana se vrhla i na Vladkovo pozadí se slovy, že za to nemůže, když má Vladko ksicht na zadku. Zvítězila Pavlína se 73 pusinkami, Romana jich posbírala pouze 69 navzdory tomu, jak byla hamižná. Vladko jich údajně napočítal pouze 24, ostatní ale odmítl ukázat. Možná se tak připravil o jedno vítězství. Do kterých partií se až zdivočelé holky prolíbaly?
Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Láska je láska

Malé finále už dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile poté? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 21:50!

Pavlínina maminka - Obrázek 6

Snídaně pro milované duše

Duel Vladko x Romana

Boj o postup do Velkého finále již dnes večer. Přijďte fandit na Barrandov!

Každý skrývá před světem nějaké malé či větší trápení, VyVolení nejsou výjimkou

Napraví duch Vily utajená trápení?

VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1

VyVolený – takový jsem já!!!

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!