Video: Macura ve Vile: Přednáška o domácím násilí a Eva v roli oběti!

Náš štáb se rozhodl VyVoleným nedělní den opepřit zajímavou návštěvou. Do Vily poslal Zdeňka Macuru, známého jakožto samozvaného ochránce Ivety Bartošové. Jak jej uvítali? A co nového se dozvěděli?
Hlavní téma: domácí násilí - Obrázek 17
Hlavní téma: domácí násilí - Obrázek 17

reklama

Zdeněk Macura přišel do Vily s jasným posláním: udělat VyVoleným odbornou přednášku na téma domácího násilí. Během ní zaznělo mimo jiné i to, že toto násilí probíhá jen doma a vědí o něm pouze dva lidé, kterých se to týká: oběť a agresor. Dlouhou přednášku, během níž použil pan Macura i několik taháků, vystřídalo přehrávání scénky na stejné téma: Eva byla týraná žena, Pepa agresor, Mirka, Pavlína a Nikol byly Evy kamarádky, Lucie operátorkou na tísňové lince. Thomas a reportér Thomas byli policisté, Romana a Ládík nevšímaví sousedé, Vlado strýc Karel. Zdeněk Macura se ujal role režiséra.

VyVolení poté řešili, co považují za násilí: Thomas označil za psychické násilí, když slavili Zdenčiny narozeniny bez ní, ostatní s ním ale naprosto nesouhlasili! Mirce nejvíc vadilo, když Thomas přivřel Láďovi hlavu do dveří, Evě zase byla nepříjemná Vladkova hádka s Thomasem!

Po odchodu pana Macury se ostatní víceméně shodli na tom, že jeho přednáška jim nic nového nepřinesla a dokonce zazněl výraz „katastrofální“. Aspoň teď již ale všichni vědí, že domácí násilí se odehrává doma!

Sledujte dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a Denní rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

 

Video: Zdeněk Macura a přednáška o domácím násilí

Macura ve Vile

 

S psychikou na štíru?

Lucka ve Vile: Propukla závislost, nebo si jen vymýšlí?

Změna je změna - Zdeňka zkrátila vlasy
Změna je změna - Zdeňka zkrátila vlasy
Palce

Další Zúčtování již zítra: Kdopak půjde z kola ven?

VV Debata o náboženství

VyVolení a jejich náboženská debata: Kdo věří, a kdo ne?

reklama

reklama